Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zneužili mě na castingu! Hvězda Robinsonova ostrova Petra Palusková promluvila o smutné zkušenosti z dětství

Petra na svoji zkušenost jen tak nezapomene.
Zdroj: facebook.com/TV Nova
+ Dalších 130 fotografií
Playmate Petra Palusková (25) z Robinsonova ostrova je nejvýraznější postavičkou celé reality show. Diváky zaujaly především její silikonová ňadra, která ráda ukazuje v titěrných plavkách. Nyní promluvila o tom, jak ji zneužili na castingu. Na takovou zkušenost zřejmě nikdy nezapomene!

Playmate Petra Palusková (25) je jednou z největších krásek na Robinsonově ostrově. Přestože je v současné chvíli v reality show v nemocnici a nikdo netuší, jestli se do ní vrátí, diváci na ni nemůžou zapomenout. Nyní Petra promluvila o smutné zkušenosti, na kterou nezapomene do konce svého života.

"Já jsem začala dělat modeling ve třinácti letech, když přišel agent před naši školu. A ten agent tam rozdával letáky do modelingové agentury. Tak jsem mu řekla, že mu pomůžu a ve škole je rozdám. Ale pak jsem je strčila do batohu a šla jsem na ten casting. A z naší školy tudíž nikdo nešel,“ svěřila portálu Prask.tv Petra, která toužila stát se modelkou. Byla z toho nadšená, jenže to ji rychle přešlo. Stalo se totiž něco, co absolutně nečekala.

„Bohužel, ten agent rozdával ty letáky i na jiných školách. Takže jsem tam pak na castingu nebyla jenom já. Ale vybrali si mě! Nicméně byl tam jeden problém…“ řekla Petra, která přiznala, že celé to byl jeden velký podvod!

„Musela jsem jim za to zaplatit dva tisíce korun. Když jsem to řekla mámě, tak ta mi oznámila, že mi to nezaplatí, že můžu jet radši na hory,“ popisuje Petra, která nakonec maminku přemluvila, ta jí to celé zaplatila. Už to vypadalo, že je to pořádku, jenže pak přišlo to nejhorší.

"Jenže pak jsem zjistila, že mě podvedli. Z toho jsem byla tak dotčená! Předtím říkali, že jsem talent a tak, a pak se vlastně vůbec nic nedělo. Tak jsem si to začala zjišťovat. A aspoň jsem z nich dostala ty fotky, které jsem nafotila. A ty jsem pak rozeslala do všech modelingových agentur a různým fotografům atd. Pak si mě pár lidí vybralo, takže jsem vlastně nakonec byla vděčná za ten podvod,“ dodala pro Prásk.tv playmate, která na svoji zkušenost s podvodníky pořád vzpomíná.

Související články

Další články