Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Znáte taťku z reklamy na Vodafone dokonale? 7 věcí, které jste o tomto neznámém herci netušili

Znáte taťku z reklamy na Vodafone dokonale? 7 věcí, které jste o tomto neznámém herci netušili
Zdroj: youtube.com
Asi jste si všichni všimli, že tenhle ustaraný taťulda má být protipólem k reklamě s Ivanem Trojanem, kterého vytasila konkurence. Jako retro tatínka, který se stará o svou rodinu, ho zná celé Česko. Jinak je ale Jiří Vyorálek v podstatě neznámým hercem.

V souboji operátorů si to tento retro fotřík na férovku rozdává s agentem Ivanem Trojanem Jaký je ale Jiří Vyorálek ve skutečnosti?

1. Jiří Vyorálek se narodil v Třebíči. Jeho domovskou scénou je divadlo Husa na provázku. Vystudoval JAMU v Brně

2. Na opravdu velkou filmovou roli čeká, ale určitě jste ho zahlédli v komedii Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště, kde vytvořil postavu fotografa Karla. Zahrál si také v komedii Muži v říji nebo v seriálu Vinaři

3. V sérii České století ztvárnil postavu Klementa Gottwalda. V současné době působí v Divadle na Zábradlí.

4. Mezi jeho největší koníčky patří jízda na motorce.

5. O soukromí mluví opravdu jen velmi vzácně. Žije s pohlednou černovláskou, ale nerad o ní mluví. Naposledy ji vytáhl na premiéru komedie Pohádkář.

6. Roli fotříka pro Vodafone získal přes casting. Producenty zaujala jeho moravština. "Ve scénáři jsem jim upravil některé výrazy, které nebyly správně moravsky. Možná i tím jsem na ně zapůsobil a dali mi to," uvedl pro iDnes.cz.

7. Tvrdí, že když ho potkáte na ulici v reálném světě, že se tváří mnohdy ještě více blbě, než ve své roli pro Vodafone.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy