Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Znásilnění irské učitelky Alžířany rozdělilo Česko: Dobře jí tak, vzkazují někteří lidé

Tenhle případ rozdělil Česko.
Zdroj: Policie ČR
+ Další 3 fotografie
Všech šest Alžířanů se vystřídalo na nebohé irské učitelce (35). Následně pražští policisté zveřejnili kamerové záběry ze zásahu při zatýkání. Cizinci se nějakou chvíli bránili a odmítali pustit policii dovnitř. Ta potom do pokoje vtrhla za pomocí beranidla. Tento odporný útok rozdělil Česko na dva tábory. Někteří se nebohé ženy zastávají a druzí jsou toho názoru, že co znásilněná asi tak očekávala.

Měl to být úplně normální a obyčejný večer. Irská turistka se v Praze seznámila s mužem a rozhodla se, že z baru půjde k němu na pokoj. Jenomže co se stalo pak, to si nepředstavovala ani v tom nejhorším snu.

Na pokoj dorazila další pětice mužů. Všech šest se nakonec na ženě vystřídalo. „Ráno kolem sedmé hodiny jsme dostali oznámení, že v apartmánu šest turistů znásilnilo turistku,“ uvedl pro agenturu Aktu.cz policejní mluvčí Jan Daněk. Ke znásilnění mělo dojít v hostelu v Náprstkově ulici.

Turistka z Irska se přiletěla do Prahy bavit za svými kamarády. Poté, co se ubytovali v hotelu v centru Prahy, zamířili do nočního klubu.

Tam žena poznala dva mladé Alžířany. Jeden (dvaadvacetiletý muž) se jí moc líbil a žena s ním chtěla mít sex, proto přijala pozvání k němu na hotel v Náprstkově ulici. Tam proběhla soulož. První číslo bylo prý dobrovolné z obou stran.

„Plakala a prosila je, aby to nedělali, ale jeden z nich ji odstrčil a násilně si ji vzal,“ píše web novinky.cz. Tato nešťastná událost rozdělila Česko na dva tábory. Jedni se ženy zastávají a druzí se ptají, co si asi tak myslela, že nastane.

Objevují se i komentáře, že dobře jí tak. Samozřejmě, že je to přehnané, ale někteří lidé nechápou, jak vůbec mohla s mužem odejít na pokoj. Co si myslíte o případu vy?

Související články

Další články