Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Známe vítěze 15. ročníku soutěže krásy Miss & Mr. Look Bella 2018!

Absolutními vítězi Miss & Mr. LOOK BELLA 2018 se stali a získali titul Miss LOOK BELLA 2018 - Terezie Jastrzembská, které je osmnáct let a pochází z Karviné a Mister LOOK BELLA 2018 - Artur Ország, kterému je dvacet let a pochází z Hrabyně. Vítězky a vítězové si odnesli speciálně navržené korunky od Roman Matouš Jewelry and Bijoux a získali hodnotné dary za více než půl milionu korun.

Během večera byly uděleny tituly hlavních vítězů, tedy top tří dívek i můžu. Svůj titul si odnesla ale také dívka s nejkrásnější postavou Miss Look Bella Silueta 2018, vítězové internetového hlasování Miss a Mr. Look Bella Internet 2018 a své tituly udělil také partner soutěže společnost Elan. „Patnáctý ročník soutěže dopadl přesně podle našich představ a gratuluji vítězům, kteří budou naši soutěž skvěle reprezentovat. A už nyní se těším na příští ročník a uchazeče o titul Miss & Mr. LOOK BELLA 2019,“ řekl ředitel soutěže a pořádající agentury Prestige Models Martin Špaček. Začátkem roku čeká vítěze a vítězky focení kampaně na rok 2019 s oficiálním fotografem soutěže Arthurem Koffem, dále se vítězky představí na fashion show Sandra Mark fashion Designer na Svatební show Brno 2019. Vítězka Miss Look Bella World 2018 pojede reprezentovat ČR na světovou soutěž krásy do Korei. Vítězky a vítěze čeká soustředění v zahraničí a spousta dalších zajímavých akcí. Kateřina Brožová se mohla stát Miss! Slavnostní večer moderovali Kateřina Brožová a Miroslav Šimůnek. Miroslav Šimůnek je známý milovník ženské krásy, ale zajímalo nás, jak oceňuje ženskou krásu Kateřina Brožová. „Ideál je určitě propojení krásy a ducha, ale krása má různá kritéria, takže se to nedá říct jednoznačně. A co oceňuje u mužů? „Jsou to vlastnosti jako inteligence, humor, nadhled a pochopení, to je důležité.“ Sama Kateřina je velmi půvabná a v minulosti se dokonce i ona sama mohla stát královnou krásy. „V minulosti jsem podobné akce moderovala a dokonce mě to „štrejchlo,“ když mi bylo nějakých „náct“ a potkala jsem se náhodně s tehdy pro mě ještě neznámým režisérem Adamcem. V té době jsme netušili, že spolu budeme v budoucnu mnohokrát spolupracovat. On měl soustředění v Harrachově s tehdejšími adeptkami Miss a oslovil mě na tohle téma. Ale já jsem mířila na herectví, a to se s modelingem moc neslučuje,“ prozradila Kateřina, která prý odmítla i proto, že není soutěživý typ. Měla kalhotky? Nela Slováková oblékla nejvíc sexy šaty! Nejvíc sexy šaty během finálového večera oblékla Nela Slováková, která pro finalisty navrhla plavky Neonky a dokonce se v nich sama objevila na mole. „Šaty byly od návrhářky Zuzany Lešák Černé. Vždy si vymyslím něco speciálního. Mám ráda, když večerní šaty nejsou prvoplánově sexy, ale jsou i něžné a rafinované a jsou na nich prvky, které je dělají výjimečnými. A to se díky vysokému rozparku podařilo,“ řekla Nela. Hlavní pěveckou hvězdou večera byl úspěšný účastník soutěže Eurovize Mikolas Josef. Ten prozradil, že se mu po účasti v soutěži radikálně změnil život a v současné době si žije svůj muzikantský sen a užívá si každou vteřinu svého života. V dubnu pro své fanoušky chystá velký koncert, na kterém si poslechnou i spoustu nových písní.

Udělené tituly 2018:

LOOK BELLA 2018 – MUŽI

Mister LOOK BELLA 2018 – Artur Ország – č. 2.

  1. vicemister LOOK BELLA 2018 – Martin Voldán – č. 3.
  2. vicemister LOOK BELLA 2018 – Patrik Hoffmann – č. 5.

LOOK BELLA 2018 – DÍVKY

Miss LOOK BELLA 2018 – Terezie Jastrzembská – č. 8.

  1. vicemiss LOOK BELLA 2018 – Anna Kosová – č. 7.
  2. vicemiss LOOK BELLA 2018 – Denisa Korešová – č. 10.

MISS World LOOK BELLA 2018 – Dominika Trelová – č. 9. Miss Internet LOOK BELLA 2018 – Nikola Tomášková – č. 1. Mister Internet LOOK BELLA 2018 – Patrik Hoffmann – č. 5. Miss Silueta LOOK BELLA 2018 – Lucie Svobodová – č. 12. Miss Elan LOOK BELLA 2018 – Denisa Grossmannová – č. 4. Mister Elan LOOK BELLA 2018 – Zdeněk Dvořák – č. 1.

Mohlo by vás zajímat

Další články