Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Známe tajný scénář: Ulici čeká dnes a zítra masakr! V hlavních rolích skoronebožka Pešková a Farská v přechodu! Víme všechno!

Milostný trojúhelník, ve kterém nikdo s nikým nespí..
Zdroj: TV Nova

Seriálovou Ulici čekají tři měsíce pořádné divočiny, alespoň podle informací, které se všemožnými cestami dostávají ven. Diváci ale aktuálně žijí prozrazenou smrtí Kláry Peškové, která už za osm dnů spadne ze schodů a my budeme následně tisíc dílů řešit, kdo že to byl.

Veselo ale bude i dnes a zítra a my víme víc. Z vraždy Peškové totiž bude brzy podezřelý celý činžák, který skoronebožka v posledních dílech, ve kterých ještě žije, řádně šikanuje. Nájemníky klasicky a Oldu Farského nekompromisně, protože jí nechtěl dát a opustit Jitku Farskou. A nastane pořádná mela!

Co říkají scénáře o dnešním a čtvrtečním dílu?

Co se stane dnes?

Válka mezi Klárou a Farskými se naplno rozhoří. Jitka si bude chtít s Klárou vyříkat, že nechala na chodbě před dveřmi Farských stavební materiál, o který si Jitka včera poranila ruku. Vzkazem, který Kláře nechá za dveřmi, ji ale jen popudí. Klára za Jitkou zajde do kadeřnictví a při otevřeném konfliktu ji zasáhne do té největší slabiny. Do očí jí nechutně vmete, že má s Oldou poměr. Uvěří Jitka Kláře, nebo Oldovi, který v minulosti nenechal žádnou sukni na pokoji?

A to je ještě prd proti čtvrtku, kdy Jitka Kláru ubezpečí, že jí manželství s Oldou nerozbije, ale to Kláru opět jen popudí a vytáhne na Jitku důkazy o tom, že její poměr s Oldou je reálný. Situace bude o to horší, že všechny důkazy ukazující na Oldovu nevěru budou sedět. Dokáže Klářina lež manželství Farských rozklížit? A jak na Klářinu lež zareaguje Olda?

A bonus v díle navíc? Vypadá to na rekapitulaci všech Oldových milenek, z nichž jednu kdysi hrála Eva Decastelo!

No bude veselo! A co myslíte, shodí nakonec Peškovou Jitka v přechodu, která si je skoro jistá, že je navíc skoro v rozvodu? Nebo bude nečekanou vykonavatelkou Hanička Maciuchová…

Uvidíme…

Související články

Další články