Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Známe pravý důvod, proč od Kluse odešla manažerka, a víme, kdo ji nahradí!

Zdroj: herminapress.cz, facebook.com

Dlouholetá manažerka Tomáše Kluse (27) Barbora Falgeová (39) oficiálně oznámila své ukončení spolupráce s nadaným hudebníkem. Přestože se mohlo zdát, že za odchodem stojí tlak Klusovy partnerky Tamary Kubové, všechno je jinak.

Náš zdroj, který pracuje přímo v Klusově realizačním týmu, má jasno: "Bára odešla, protože jí za chvíli bude čtyřicet a chce prostě dítě. Rozhodla se, že vlastní rodina jí je přednější, a proto s prací sekla. Když navíc viděla, že se Klusovi nedávno narodila dcera…,“ dozvěděli jsme se s tím, že větu necháme raději nedokončenou.

Falgeová ve svém vyjádření, které umístila na Facebooku, uvedla, že jméno nového manažera oznámí médiím co nejdříve a pro eXtra.cz detailněji dodala, jak věci vidí ona sama: "Pro kapelu jsem za šest let udělala maximum a teď chci maximum udělat pro to, abych měla rodinu. Patřím mezi ženy, které mají problém mít děti, jinak bych už doma měla puberťáky (smích), to je jediný důvod, proč jsem se rozhodla pro změnu. Kluci tomu naprosto rozumí, protože vědí, že soukromí je nadevše."

My ale už teď víme, že jím bude Radek Pivoda, Klusův nejlepší kamarád. Pivoda s Tomášem bydlel několik let v jednom bytě a na jeho turné jej často doprovázel na basovou kytaru.

Související články

Další články