Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Známé olympijské gymnastce prý hacker ukradl porno: Její výpověď vás překvapí!

+ Další 2 fotografie
McKayla se proslavila svým naštvaným ksichtíkem na londýnské olympiádě. Tam získala stříbrnou medaili a nebyla z toho nadšená. Všichni věštili americké gymnastce velkou sportovní budoucnost, ale ona místo toho posílá lascivní fotky a videa na svoje sociální sítě. Video, kde v tangách vrtí zadkem není dílo hackera, ale její vlastní iniciativa!

McKayla skončila s gymnastikou na vrcholové úrovni a může si teď po letech hlídání dopřát větší ženské křivky. A využívá toho! Navíc si svůj svalnatý zadek nechce nechat pro sebe, ale podělit se o jeho krásu se světem.

A tak se nakrucovala před kamerou a poté celý taneček dala na sociální sítě. Její fanoušci si hned pomysleli, že jí někdo ukradl lechtivé snímky a videa, jako se to stalo tolika jiným hvězdám

Jenomže ona přiznala, že video zveřejnila sama. Navíc dopsala popisek se zněním, že komu se to nelíbí, nemusí ji sledovat.

Na sobě má tílko Brasil a brazilské křivky opravdu ukazuje. Až je mnoha lidem divné, odkud útlá gymnastka vzala tak kulatý zadeček a obviňují ji ze silikonových implantátů

Z nadějné sportovkyně, která mohla být vzorem pro mladé dívky, se tak stala další instagramová pipinka, která se akorát chlubí svým tělem. Smutné.

Související články

Další články