Soud s herečkou Miriam Chytilovou se konal dnes hodinu po poledni. Redakce eXtra.cz se tam vydala, aby zjistila, co se vlastně v rodině známé dabérky děje. Jenže Miriam se k soudu nedostavila, poslala jen svého právního zástupce, který byl celý vysmátý a bylo na něm vidět, že má proti hereččině rodině trumfy v rukávě. Ty nám ale nemohl prozradit.

A nakonec byla veškerá veřejnost vyloučena z celého procesu, rodina si nepřála, aby se intimní záležitosti z jejich konfliktů rozmazávaly na veřejnosti.

Jenže ani oni neráčili nakráčet k soudu a měli tam jen právního zástupce a přišla tam ještě žena, která nechtěla prozradit svou identitu, ale byla herečce nápadně podobná. Příbuzní Miriam obviňují z toho, že je obrala o majetek rodičů, že svého nemohoucího tátu a mámu ovlivnila natolik, aby jí podepsali, že všechno bude její, což oni prostě nechtějí nechat jen tak. Podle nich měla jen dabérka využít toho, že jsou rodiče nemohoucí a nemyslí jim to, což samozřejmě Miriam popírá.

Ať jsou jejich rodinné vztahy jakékoliv, tak tenhle spor jen tak neskončí, obě strany si budou stát na svém tvrzení. Bohužel i v této domácnosti se potvrdilo, že majetek dokáže zpřetrhat všechny pokrevní vztahy. Ani sama Chytilová neodpovídala na zprávy, ale podle našich informací celou situaci bere velmi špatně a uzavřela se před okolím a s nikým nechce komunikovat.