Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Značka České Miss má opět nového majitele! Co bude dál? To už vypadá jako definitivní pohřeb

Zdroj: extra
+ Dalších 7 fotografií
S Českou Miss to jde pěkně z kopce. Jednou je to casting ve vymrzlém metru, podruhé to je tápavě vysvětlující Simona Krainová, jakou má spojitost s touto soutěží. A vlastně neví, jak odpovědět. Momentálně Česká Miss prodělala opět velké zemětřesení... Co se to zase děje?

První vicemiss roku 2007 Eva Čerešňáková se svým snoubencem a panem nejchytřejším (strůjce castingu v bikinách v mrazivém metru) Martinem Ditmarem řeší novou komplikaci ve svém úspěšném podnikání. Ačkoliv tato dvojice pořádá šňůru kontroverzních castingů na Českou Miss 2017, tiše mění celou koncepci soutěže, o které jen žvaní. Momentálně se dozvěděli, že se v tichosti odehrál velký obchod, který řeší ochrannou známku České Miss.

Společnost, která vlastní ochrannou známku Česká Miss a se kterou se Martin Ditmar s Evou Čerešňákovou soudí, koupil nový majitel. A rozhodně nejde o nějaké ořezávátko! Ochranná známka České Miss totiž patřila společnosti ZEEM store s.r.o., v jejímž čele byl pan Michal Škvára, který je bratrem Marcely Krplové.

Pan Škvára nyní celou společnost i se značkou Česká Miss prodal, a to jednomu Srbovi Ne náhodou se říká, že na Balkáně se rodí ostří hoši...

Zhrzená Marcela Krplová se musí smíchem za břicho popadat, protože tohle je její velké vítězství po tom, co Čerešňáková se svým napoleonským snoubencem tuto dámu vyšachovali z vedení společnosti.

Marcela Krplová má ale i další důvod k úsměvu. Čerešňáková s Ditmarem až nyní zjistili, že si koupili pouze agenturu, nikoliv značku, a tudíž pěkně ostrouhali. Marcela Krplová se chce co nejdříve svého 49% podílu zbavit a uzavřít tak celou svoji kapitolu v České Miss. Té se mimochodem přezdívá koníček zámožných paniček.

Související články

Další články