Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Zmizela malá Klárka (7): Odešla ze školní jídelny, policisté ji vypátrali!

Šťastný konec
Teprve sedmiletá Klárka se nevrátila ze školy domů. Najedla se, odešla ze školní jídelny a slehla se po ní zem. Policisté na Berounsku po dívce pátrají, zaměřují se především na okolí Komárova, kde škola leží.

Pátrání po sedmileté Kláře Bergrové se rozeběhlo až v odpoledních hodinách, přestože dívka zmizela už v poledne.

„Dívka byla naposledy viděna přibližně ve 12:45, kdy odešla ze školní jídelny na základní škole v Komárově, okres Beroun,“ řekl eXtra.cz policejní mluvčí Zdeněk Chalupa s tím, že informace o zmizení Klárky se ke strážcům zákona dostaly se zpožděním.

„V době zmizení na sobě měla bílé boty, bílé legíny, béžovou bundu a pletenou čepici červené barvy. Na zádech měla zelenomodrý školní batoh,“ dodal Chalupa. Klárka měří 135 centimetrů, je silnější postavy, má husté hnědé vlasy a hnědé oči.

Policie prohledává především okolí Komárova, kde se základní škola, kterou dívka navštěvovala, nachází.

Aktualizace 18.06

Po intenzivním policejním pátrání byla dívka okolo šesté hodiny nalezena. „Policisté v terénu ji vypátrali, je v pořádku,“ potvrdil eXtra.cz Chalupa.

Související články

Další články