Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Změna ve výpovědi pašeračky Terezy: Tvrdí, že do Pákistánu přijela studovat islám!

Tereza je zklamaná, verdikt se stále odsouvá.
Zdroj: reprofoto lahorenews.tv
+ Dalších 9 fotografií
Tereza H., u které bylo v lednu nalezeno devět kilogramů heroinu, změnila svou výpověď. Ačkoliv se původně přiznala, že chtěla heroin propašovat do Spojených arabských emirátů, nyní tvrdí, že do Pákistánu přijela za účelem studia islámské víry. Tuto informaci zveřejnil pákistánský server Mera Mirpur.

Podle pákistánských médií by se měl soud s Terezou H. blížit ke konci. Server Mera Mirpur nyní přišel s informací, že pašeračka vypověděla, že do Pákistánu přijela, aby studovala islám a pákistánskou kulturu. Tu prý dokonce přijala za vlastní, odívá se do tradičního šatu a zahaluje se.

Tereza H. byla zadržena, když v jejím zavazadle našli při kontrole devět kilogramů heroinu. S touto dávkou drog měla údajně namířeno do Abú Zabí.

Pašeračka pravděpodobně doufá, že jí tato výpověď přilepší u soudu. V minulosti tvrdila i to, že drogy nikdy nepašovala a že je zadržena bezdůvodně.

Soudní řízení s Terezou H. by se podle pákistánských médií mělo chýlit ke konci. Podle očekávání by měl rozsudek padnout do konce ledna.

Související články

Další články