„Z dětství mám nějaké matné vzpomínky, ale vlastně si ani nepamatuji, že bych nebyl slavný,“ rozpovídal se o svém dětství slavný zpěvák pro magazín Hollywood Reporter. Svou kariéru prý vždy vnímal pozitivně, ale během dospívání byly chvíle, kdy slávu nemohl ustát.

Teď má však i jiné myšlenky než jenom na slávu a fanoušky. A sice svého syna Silase a ženu Jessicu Biel. Balancovat mezi tím, že jste světová celebrita a zároveň otec, však není věc snadná. „Ze začátku mě to hrozně zlomilo. Prvních osm měsíců mi připadalo, jako bych byl v jedné z těch starých show, kde balancujete s točícími se talíři na tyčích. Až na to, že pokud by mi nějaký spadl, tak umřu,“ svěřil se v rozhovoru. Ani vztah s Jessicou prý po jistou dobu nebyl ideální.

Přesto je pro něj prý narození syna to nejlepší, co ho v životě potkalo, a nic se tomu nevyrovná. „Udělalo to ze mě úplně nového člověka!“ dodal JT. Ten má teď plné ruce práce nejen se svým synem, ale také s natáčením nového snímku s Woody Allenem. Přeskakování mezi herectvím a muzikou ho zatím velmi baví a je to cesta, kterou chce Justin kráčet i nadále. A my doufáme, že touto cestou bude kráčet ještě hodně, hodně dlouho.