Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Zlatokopky, pozor! Dan Bilzerian je v Evropě a my víme kde: Stačí si zabalit bikiny a za pár hodin jste v jeho harému!

Trochu kultury, ale pak už zase jachta, holky a šampáňo.
+ Další 3 fotografie
Jeden by řekl, že milionářský synek Dan Bilzerian má prázdniny pořád. Holky, videohry, holky, zbraně, holky, šampáňo, holky, poker, soukromé tryskáče... Už jsme zmiňovali holky? Prostě si žije sen každého heterosexuálního muže. Jenomže toho v Americe nemá dost, a tak vzal svůj skromný harém i do Evropy. Jak si tady užívá?

Tenhle pracháč je blíž, než se může zdát. Nejdříve doletěl do Francie, kde se mu ale nelíbilo. Ještě že našel útěchu v klíně svých krásek. Dlouho neváhal, na zemi galského kohouta se vykašlal a odletěl do Itálie.

Nejdřív si dal chvilku kulturu v Miláně, dokonce byl se svými kočičkami i v tamním chrámu. Jenomže požehnání na svoji hříšnou plavbu nedostal. Jeho holky se totiž o pár hodin později svlékly a Dan už brázdí Středozemní moře.

Jak je jeho zvykem, všechny polonahé kočky si fotí na Instagram. Před pár dny se ubytoval na Ischii, teď je pro změnu na Capri. Což je co by kamenem dohodil!

Pokud máte zájem o nekonečné večírky a šanci sbalit milionáře, sbalte plavky (víc potřebovat nebudete) a vzhůru na italské ostrovy!

Mohlo by vás zajímat

Další články