Na Instagramu se objevil nový účet s názvem Rich Kids of Singapore. A děti bohatých tam dávají svoje fotografie a všem tak ukazují, že umí žít. A rozhodně se za to nestydí. Jak se baví zlatá mládež? Přece penězi!

Na fotografiích je můžete vidět v různých pozicích u různých činností. Jedna dívka leží nahá v posteli zasypaná penězi, druhá řídí nahá svůj super luxusní sporťák nebo leží v bazénu na střeše. Ženy se nestydí ukázat všem svoje luxusní tělíčko a vypracovaný zadeček. A že je na co se koukat!

Muži se zase rádi chlubí letadly, auty a luxusními hodinkami. Také se rádi fotí při sexu a mezi penězi. A aby jim záviděl celý svět, vše musí zveřejňovat na Instagramu. U fotografií vidíte hashtagy jako #highsociety #millionaires­playgrounds #billionairesclub #cash #money #rich #love #fashion a #beautiful. Co víc si tyto děti boháčů můžou přát než lásku, bohatství, peníze nebo nejnovější hadříky.

Také rádi postují fotografie, kde dávají najevo, že být chudý je trapné. Například dívka leží ve vaně a někdo ji polévá šampaňským nebo sedí ve vaně v tričku s nápisem „nebýt chudý“. Instagramový účet Rich Kids of Singapore existuje asi rok a už jej sleduje více než 13 tisíc lidí. Podívejte se do fotogalerie na neskutečné fotografie.