Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Zlatá mládež ze Singapuru umí žít! Na Instagramu se chlubí NAHÝMI fotkami v luxusních vozech

Kdo by nechtěl řídit nahý nebo se nechat polévat šáňem?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 12 fotografií
Singapur je nejdražší město na světě. To ale není problém této zlaté mládeže, která si s úsměvem utrácí peníze svých rodičů. Na Instagramu se chlubí zlatými kreditkami i vlastním tělem.

Na Instagramu se objevil nový účet s názvem Rich Kids of Singapore. A děti bohatých tam dávají svoje fotografie a všem tak ukazují, že umí žít. A rozhodně se za to nestydí. Jak se baví zlatá mládež? Přece penězi!

Na fotografiích je můžete vidět v různých pozicích u různých činností. Jedna dívka leží nahá v posteli zasypaná penězi, druhá řídí nahá svůj super luxusní sporťák nebo leží v bazénu na střeše. Ženy se nestydí ukázat všem svoje luxusní tělíčko a vypracovaný zadeček. A že je na co se koukat!

Muži se zase rádi chlubí letadly, auty a luxusními hodinkami. Také se rádi fotí při sexu a mezi penězi. A aby jim záviděl celý svět, vše musí zveřejňovat na Instagramu. U fotografií vidíte hashtagy jako #highsociety #millionaires­playgrounds #billionairesclub #cash #money #rich #love #fashion a #beautiful. Co víc si tyto děti boháčů můžou přát než lásku, bohatství, peníze nebo nejnovější hadříky.

Také rádi postují fotografie, kde dávají najevo, že být chudý je trapné. Například dívka leží ve vaně a někdo ji polévá šampaňským nebo sedí ve vaně v tričku s nápisem „nebýt chudý“. Instagramový účet Rich Kids of Singapore existuje asi rok a už jej sleduje více než 13 tisíc lidí. Podívejte se do fotogalerie na neskutečné fotografie.

Související články

Další články