Modelka Leanne McDonnell je starší sestrou plastikového Kena Rodriga Alvese. Brazilský bizár má britské občanství, neb jeho rodina pochází z Anglie a do Brazílie odcestovala dávno v minulosti za obchodem. Alves též často pobývá v Londýně, kde nedávno navštívil právě svoji sestru.

Sešli se na drink před jeho další cestou do New Yorku. Leanne se svým bratrem skutečně tvoří tým snů, protože i na ní je vidět, že plastiky a botox ráda. Schválně, kolik jich na jejím těle napočítáte! Je to sice docela kost, pokud jste na dofouknuté dámy, ale která dnes vlastně není dofouknutá, že?

Rodrigo má za sebou několik složitých zákroků. Nedávno si nechal z těla odstranit tuk a strčit si ho do zadku a do obličeje. Byla to náročná procedura, kvůli které musel cestovat až do tureckého Istanbulu. Zákroky jsou někdy opravdu na hraně se zdravím, ovšem to Alvesovi nevadí. Dokonce kromě rozpadu obličeje žádné další zdravotní potíže nezaznamenává. Kromě faktu, že vůbec nemůže cvičit. Pohyb totiž ubližuje jeho svalům, a tak se občas věnuje pouze józe na pláži a děsí pár náhodných turistů!