Živý Ken Rodrigo Alves je známý po celém světě. Ještě aby ne. Chce se co nejvíce podobat svému oblíbenému panáčkovi Kenovi, a tak neváhá podstupovat desítky zkrášlovacích procedur a plastických operací, za které utrácí nemalé peníze. V poslední době se o něm také hodně mluvilo v souvislosti s jeho přítelkyní, která také propadla plastickým operacím a je k nepoznání. Tentokrát se rozpovídal pro portál lui.cz.

Alves podstoupil poprvé plastickou operaci hned v 18 letech. Byl prý malý a tlustý a chtěl, aby z něj byl krasavec. Nejdříve si nechal upravit nos a pak to s ním šlo z kopce. „Poslední operace byla dost katastrofální, byl mi implantován silikonový štěp, který moje tělo nepřijalo. Nos mi začal hnisat, udělala se mi v něm velká díra a já vůbec nemohl dýchat,“ řekl pro portál lui.cz živoucí Ken, který si musel dát do nosu dvě brčka na pití, aby se vůbec mohl nadechnout.

Rodrigo Alves postoupil desítky operací a i přes to, že ne všechny byly úspěšné, na plastickou chirurgii nezanevřel. „Už toho mám za sebou opravdu spoustu. Nechal jsem si udělat několik liposukcí, nové silikonové implantáty do prsou a do ramen, také nejrůznější výplně nebo zvednout horní ret, abych se mohl lépe smát. Mám implantát i v bradě a v lícních kostech,“ vyjmenoval Ken, který si nechal udělat i pekáč buchet na břiše.

„Konečně mám svůj vysněný six pack nebo jak říkáte vy v Čechách pekáč buchet,“ řekl Ken, který přiznal, že si nechal udělat i svůj první facelifting. A na svých plastikách vůbec nešetří. Jeho zkrášlování ho už stálo pořádný majlant! „Myslím si, že je to kolem patnácti milionů korun, ale možná i víc. Mám za sebou jednapadesát chirurgických zákroků a přes sto padesát zkrášlovacích procedur, jako je botox nebo nejrůznější výplně,“ směje se Alves. Tak jsme zvědaví, co dalšího si tento živoucí panáček Ken ještě nechá upravit. Přemýšlí totiž, že využije plastickou chirurgii v Praze.