Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Životní tragédie Petra Jandy: Několik úmrtí a nevěra. Připomeňte si, o koho přišel a proč!

Petr Janda si v životě zažil už spoustu krušných chvil.
+ Další fotografie

Hudebník a leader kapely Olympic Petr Janda (71) právě truchlí nad smrtí svého kamaráda a kolegy z kapely Milana Peroutky (†49). Janda už ale musel ve svém životě ustát více smutných okamžiků.

Sebevražda klávesáka

V roce 1987 v květnu spáchal za ne zcela vyjasněných okolností sebevraždu klávesista a jeden ze zakladatelů Olympiku Miroslav Berka. Janda byl jeho smrtí pochopitelně zdrcen. Na veřejnost ale prosákly zprávy, že se beztak chystal nešťastného, na hazardních hrách závislého klávesáka z kapely vyhodit.

Smrt první manželky

Janda už v několika rozhovorech přiznal, že byl vždycky proutník. Jeho nadměrnou náklonnost k ženám zastavila až krutá diagnóza, kterou vyřkli na konci osmdesátých let lékaři jeho ženě Janě. Při běžné preventivní prohlídce u ní objevili rakovinu vaječníků. Nemoc měla rychlý průběh a Jana zemřela v roce 1991.

Zemřel mu syn

Další neštěstí v rodině Petra Jandy na sebe bohužel nenechalo dlouho čekat. Jeho synu Petrovi (†35) diagnostikovali zhoubný nádor na mozku. Petr se svou chorobou statečně bojoval jedenáct let a v roce 2001 jí podlehl.

Nevěrná manželka

Tolik bolesti Jandu naprosto zdrtilo. Dcera Marta (37) odjela po smrti maminky do Německa a on zůstal na všechno sám. Dlouho trvalo než se opět začal ukazovat na veřejnosti. Rozptýlení našel až u mladé Martiny, se kterou zplodil dceru Elišku (15). Vztah ale začal skřípat a jeho naprostým koncem byla nevěra Martiny. Petr ji tehdy nachytal in flagranti v jejich pražském bytě. Tehdy prý dokonce ve vzteku vlepil své ženě facku.

Jeho poslední manželka Alice, která rockerovi porodila dcery Anežku (3) a Rozárku (necelý rok), teď bude muset prokázat velkou sílu a trpělivost, aby pomohla manželovi bolest kvůli smrti kamaráda překonat.

Mohlo by vás zajímat

Další články