Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ribanna z Vinnetoua Karin Dor by oslavila 82. narozeniny: Problémy se synem a vážná nemoc

Zdroj: archiv/facebook
+ Další 3 fotografie
výročí
Karin Dor (†79) měla v padesátých letech všechno. Zdraví, krásu a slávu. Německo jí leželo u nohou a ona dostávala jednu roli za druhou. Byla krásná, talentovaná a režiséři se o ni jen prali. Pak ale přišel zlom a její téměř pohádkový život se obrátil o 180 stupňů. Německá herečka a představitelka Ribanny by dnes oslavila 82. narozeniny.

Krásná Karin Dor si zahrála exotickou indiánku Ribannu, do které se zamiloval indiánský náčelník Vinnetou. V roce 1955 se jí narodil syn Anreas, ona byla vdaná a šťastná. O pár let později se začalo vše hroutit. Karin se rozvedla a tou dobou jí také zemřeli oba rodiče.

V pouhých 28 letech pak musela sama čelit zákeřné nemoci, v mladém věku onemocněla rakovinou. Do toho všeho se snažila pracovat a starat se o dítě. Bolestivá léčba a stres si vyžádaly své. Podle deníku Neue Post se Karin stala závislou na prášcích proti bolesti a lécích na povzbuzení.

Karin se ukázala být velmi silnou ženou, nepřekonala totiž jen svou závislost, ale i zákeřnou nemoc. Mezitím se stihla znovu vdát a rozvést. S muži jí to vyšlo až na potřetí. Láskou jejího života se stal filmový producent George Robotham, se kterým žila až do jeho smrti v roce 2007.

Krásná herečka si ve svém životě prošla mnoha útrapami, tou zřejmě nejhorší však byla nenávist ze strany vlastního syna. Ten s ní v dospělosti přestal komunikovat a jakékoliv její snahy o sblížení ignoroval.

Související články

Další články