Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Životní kotrmelec Mašlíkové: Kadlec se k ní oficiálně přihlásil, ona poprvé přiznala, že jí v minulosti zemřel manžel!

Mašle už díky Kadlecovi nemá ty tašky od Gucciho, Armaniho a dalších kam dávat...
Zdroj: Facebook

To Hana Mašlíková (30) by měla slavit postup do Ligy mistrů, nebo spíše mistryň, a ne její chlapec, kopačka Michal Kadlec (28).

Fotbalista, proslavený tím, že jeho privátní sféra je tak tajná, že kolikrát ani sám netrefí domů, se konečně rozhoupal a na svém facebookovém profilu si změnil status na "zadaný".

Na to Mašlíková, moderátorka nováckého Prásku a již brzy klasická německá Hausfrau, toužebně čekala a jala se měnit svůj status také. Silikonová kráska se ale s Facebookem zřejmě teprve seznamuje, protože její status se měnil několikrát a několik hodin na jejím profilu dokonce svítilo, že je "ovdovělá", což je zcela nová informace.

Od atraktivní, ale v posteli prý velmi náročné modelky totiž muži zatím spíše utíkali a dodnes se nevědělo, že si ji kdysi někdo vzal. A už vůbec nikdo netušil, že neznámý nešťastník nakonec Hančinu sexuální frekvenci zřejmě sexuálně nestíhal a za žhavé noci s modelkou zaplatil daň největší, což je určitě k zamyšlení především pro Kadlece, který sice coby reprezentant fyzičku má, ale to v případě "Mašle" zdaleka nestačí.

Soužití bude mimořádně náročné i pro Kadlecovu peněženku. Vdova Mašlíková včera na svém Facebooku zveřejnila fotografii z rakouského Parndorfu, kde byla shopovat (s kým asi) a kufr jejího luxusního SUV jen přetéká tím nejluxusnějším módním sortimentem prestižních světových značek. A to jsme prý ještě neviděli zadní sedadla a vozík!

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy