Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Životní cesta Vlaďky Erbové: Od šmudly z Mostu k milionářce z Brna…

Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
Jako jedna z mála se může pochlubit neuvěřitelným životním osudem. Vlaďka Erbová (36) jistě ví, jak těžké bylo projít si trnitou cestu... Její začátky, než se dostala k vysněným milionům, byly totiž hodně divoké. Málokdo si dnes vzpomene, že než se Erbová proslavila, začínala na recepci v TV Nova.

Vlaďka toužila po slávě a úspěchu už jako puberťačka. Rodačka z Mostu si na svůj trumf ale musela chvíli počkat, spíše si ho vysedět. V roce 2001 totiž pracovala na recepci TV Nova. Než ji vyrazili! Důvodem bylo, že Vlaďka nepatřila k nejvzornějším zaměstnancům. A prý také často lhala..

Erbová nastoupila začátkem roku 2001 a v létě téhož roku dostala výpověd. „Všechno jí bylo jedno, neustále chodila pozdě,“ zavzpomínala jedna z jejích někdejších kolegyň. „Neustále se házela marod, byla nemocná, ale pak se přišlo na to, že jela na dovolenou k moři. Takže se s ní domluvili, že ukončí pracovní vztah. Stále si hodně vymýšlela.“

Vlaďka skočila z recepce naší nejsledovanější tuzemské stanice rovnou do modelingu. Mezitím si bývalá Playmate odskočila na estetický zákrok, při němž si nechala upravit své poklady. Šlo o zmenšení a pozvednutí malým implantátem. Operace prodělala celkem dvě.

Poprvé se média začala výrazně zajímat o Erbovou, když sbalila hokejistu a svého prvního manžela Zdeňka Bahenského. S ním přivedla na svět dceru Viktorii (10). Ovšem mezitím, co Erbová slavila, že se provdala za známého a talentovaného hokejistu, Bahenského rodiče měli důvod k pláči. „Zdeněk pochází z takové lepší rodiny. Jeho rodiče ho od dětství vychovávali k tomu, aby z něj byl špičkový hokejista, který bude v zámoří vydělávat miliony. Dlouho se jim to dařilo, jenže pak Zdeněk potkal Vlaďku, ta s ním otěhotněla a jeho sportovní kariéra šla prudce dolů. Jeho rodiče se s tím nikdy úplně nesmířili,“ popsala před časem špatné vztahy s rodiči Bahenského jedna z Vlaďčiných kamarádek.

V roce 2010 následoval rozvod. A válka o alimenty. "Navrhovala jsem výživné 10 tisíc korun a to, aby byla Viktorka v mé péči. Dalšího finančního vyrovnání bych se vzdala. Na to Zdeněk nepřistoupil a jeho právnička poslala návrh na výživné pět tisíc a další tři tisíce na spoření, s čímž jsem nesouhlasila já,“ tehdy uvedla Erbová, která ale s lovem bohatých sportovců neskončila. Naopak, byl to teprve začátek!

Její postelí prošlo několik známých tváří, než v její citové pasti skončil fotbalista Tomáš Řepka. Ten kvůli Erbové odešel z manželství s Renatou Řepkovou a láska k Erbové ho natolik zaslepila, že 5 let nevídal své dvě děti – dceru Veroniku a syna Tommase. Vztahy se svou bývalou rodinou nakonec nedávno urovnal.

Poté, co se Erbové podařilo zlomit fotbalového bouřliváka, přišly na řadu investice. Podle všeho jí hodně vypomohl právě Řepka. Kromě vily v Černošicích u Prahy koupila v posledních letech i čtyři byty na sídlišti v Mostě.

Když se ukázalo, že Řepkovo bankovní konto jde směrem do červených čísel, Erbová přišla s radikálním rozhodnutím – našla si nového milence, opět z řad sportovců. A tím byl hokejista Komety Brno Michal Gulaši (30). Mezitím ale začala válka s Řepkou, a to o majetkové vyrovnání, které je v řádech milionů. A také válka o jejich společného syna Markuse. Soudní pře ještě ani pořádně nezačaly, místo toho se objevily slovní pře, když se na veřejnosti začalo prát špinavé prádlo. Řepka svou bývalou manželku obviňuje z toho, že ho pumpla o miliony, Erbová kontruje tím, že nedostává na syna alimenty. Nakonec se Erbová odstěhovala do Brna, kde si žije svou vysněnou pohádku. A to jako kosmetička, která ale rozhodně nemá hluboko do kapsy…

Související články

Další články