Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Život po Výměně: Z Facebooku se přišlo na nevěru a doma bylo pořádně dusno. Šli manželé od sebe?

+ Další 2 fotografie
Středeční Výměna manželek byla hodně ostrá a nabitá emocemi. Přišlo se totiž na nevěru, a to přímo před televizními kamerami. Milence práskl Facebook a bylo dusno. Pak se přišlo na to, že manžel také není žádný svatoušek. Jak to všechno dopadlo?

Výměna manželek byla hodně ostrá. Tentokrát jsme viděli rodinu z Litvínova, kterou tvoří Petra (32), Honza (29) a jejich dcera Justýna (5). Na druhé straně jsme se seznámili s Marií (21), manželem Tomášem (28), dcerou Eliškou (4) a synem Šimonem (2), kteří žijí v Prachaticích.

A právě tato rodina prožívá naprostý krach svého vztahu. Tomáš a Marie jsou spolu už od jejích 14 let, a aby se mohli vzít, musel jim dát souhlas dokonce soud. Do Výměny manželek se přihlásili zrovna v té době, kdy jejich vztah prožíval krizi a na záchranu manželství si nedávali velké šance.

Po Výměně se ale celá situace hodně zlepšila a také Tomáš na sobě začal makat. „Odpustili jsme si a chceme úplně vypnout. Dokonce se chceme i stěhovat a začít úplně jinak,“ řekla TV Nova Marie, které se přišlo na nevěru z Facebooku přímo před televizními kamerami. Nyní přiznala, že vůbec netušila, že jí je nevěrný její manžel.

„Rok před natáčením mi oznámil, že se zamiloval do bývalky a že se za ní chce vrátit. Potom ale začal couvat, tak jsme to lepili, ale nešlo to. Začaly hádky, začala nedůvěra. A já jsem na tom nakonec byla tak psychicky špatně, že jsem si našla přítele,“ popsala Marie, která řekla, že o sex vůbec nešlo. Potřebovala jen pozornost.

Pak si ale všimla, že Tomáš někomu posílá srdíčka. „Takže mi bylo jasné, že je to z obou stran, že se něco děje. Opravdu jsem uvažovala o rozvodu,“ přiznala Marie. Manželé ukončili svoje další vztahy a začali úplně nový život.

Související články

Další články