Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Žijí mezi námi: 5 mužů, kteří si sami dobrovolně uřízli penis! Co je k tomu vedlo?

Žijí mezi námi: 5 mužů, kteří si sami dobrovolně uřízli penis! Co je k tomu vedlo?
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Neděláme si srandu. Opravdu se mezi námi najdou i takoví blázni, kteří si z nepochopitelných důvodů uříznou vlastní penis! Většinou je k tomu dohnaly bezvýchodné situace, tráva nebo deprese.

Pamatujete si na rappera, co si ho uříznul? Jedná se o Andrého Johnsona, vlastním jménem Chrise Bearera V současnosti působí ve skupině, kterou založili členové Wu-Tang clanu. Ale pojďme k tomu hlavnímu. Proč se zbavil svého penisu

Byl to dost ojedinělý pokus o sebevraždu Nejdřív si ho uřízl a pak vyskočil z okna Následoval přesun do nemocnice. Penis se podařilo přišít zpátky. Prý je opět plně funkční. Rapper se k celému incidentu vyjádřil cestou z nemocnice. Za všechno mohly deprese Údajně měl dost špatný den. Dostal soudní příkaz o zákazu vídání svých dětí. Zhroutil se mu svět, a tak si ubalil jointa. Najednou měl vnuknutí, jak se občas z kouření trávy stává. Začetl se do knihy o mniších, kteří si sami provádějí vasektomii, a tak to chtěl zkusit taky Když si však uvědomil, co udělal, radši vyskočil z okna! Nezemřel a penis byl zachráněn!

Druhým nešťastníkem je Číňan Yang Hu Svůj čin objasňuje tím, že neměl přítelkyni, a tak ho vlastně nepotřeboval. Dlouhou dobu se utápěl v depresích, že je sám a že má hroznou práci. Jednou se vrátil domů a svůj nápad uskutečnil Ihned po této „nehodě“ se vydal na kole do nemocnice, jenže nějak zapomněl vzít s sebou svůj uříznutý úd. Lékaři mu nakázali se pro něj urychleně vrátit. Bohužel už bylo pozdě Penis se nepodařilo zachránit. Yang Huovi přátelé dodnes viní lékaře, že pro něj měli vyslat někoho z personálu.

Pjotr Pavlenskij je ruský umělec, který si na protest přibil penis s varlaty na chodníku Rudého náměstí Takovým způsobem protestoval proti situaci ve své zemi. Nakonec byl obviněn z výtržnictví Něco takového neudělal poprvé ani naposledy! Dříve si sešil rty a později přišlo na řadu ucho.

Muž, který si říká Gelding, se o pohlavní orgány nechal připravit dobrovolně. Byl si jistý, že se bez penisu bude cítit daleko lépe. Nedávno jsme odhalili jeho fotografie, podívat se můžete ZDE:.

Nejstarším mužem, co si sám provedl vasektomii, je třiasedmdesátiletý Turek Turgut Oymen Šel do toho po zjištění, že ho manželka po padesáti letech vztahu podvedla. Zrovna měli slavit zlatou svatbu Žena se znovu zamilovala a novinu svému manželovi oznámila pouze přes telefon. Měl obrovské štěstí, že nezemřel.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy