Ruzanna Shvarts (25) ze Sibiře měla poměr se ženatým Vladislavem Saayou (†35). Když si užívali a byli zrovna v tom nejlepším, načapala je manželka Lilia in flagranti v posteli. Obě ženy se začaly hádat a zhrzená milenka ji brutálně napadla. Na případ upozornil portál Mirror.

Během rvačky ji ubodala a potom se vrhla na svého milence. Oba brutálně zavraždila. Když měla jistotu, že jsou oba po smrti, vrhla se na jejich dvě děti. Holčičky Darimu (†6) a Aisel (†4) utopila a později podpálila celý byt. Chtěla tak zahladit stopy, policie ji ale stejně dopadla a kráska skončila v poutech.

Milenka se ke všem vraždám přiznala. Policie nyní vyšetřuje také to, jestli jí nepomáhala její mladší 19letá sestra. Ta prý měla být v době vražd v bytě s ní. Ona se ale brání, že odešla, když se obě ženy začaly hádat.

Po vyvražděné rodině zbyla 12letá Aiza, které zachránilo život to, že nebyla v době incidentu doma. Během chvíle tak přišla o celou svoji rodinu. Nikdo nemůže pochopit, co se stalo. Sousedé jsou v šoku, že měl Vladislav milenku. Nikdo nechápe ani čin milenky, která byla krásná, inteligentní a pocházela z dobré rodiny. Žena měla navíc tříletého syna. Jestli byl jeho otcem právě Vladislav, není jasné.