Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ZHRZENÁ a NEŠŤASTNÁ Anička prozradila, co se bude v seriálu Ulice dále dít! Její chování zaskočí VŠECHNY!

+ Další fotografie
U Rodiny Liškových to v současné době pěkně vře. Bedřich si pustil pusu na špacír a Aničce prozradil hořké tajemství o tom, že Jindra čeká jeho dítě. S Aničkou tahle informace pěkně zacloumala a kdo ví, jestli ji vůbec vstřebá. Její představitelka Ljuba Krbová prozradila, co se dál bude s Aničkou Liškovou dít.

V seriálu Ulice dochází v poslední době k jednomu zvratu za druhým. Tím nejaktuálnějším je vztah Bedřicha Lišky a Aničky Liškové. Bedřich je pořádný záletník, ale tentokrát to hodně přepískl. Bedliví diváci si jistě nemohli nechat ujít včerejší pikantní díl, ve kterém se Béďa konečně Aničce přiznal, že čeká dítě s Jindrou.

Šokovaná Anička jednala jako smyslu zbavená a nevěrníkovi vlepila pár facek, praštila s ním o komodu a vyhrožovala mu, že ho zabije. My se jí ani nedivíme. Bedřich je zkrátka nepoučitelný sukničkář, který by si zasloužil, aby ho Anička opustila a nikdy se k němu nevrátila.

My se tedy velmi divíme, jak je možné, že někdo, kdo vypadá jako Bedřich, je tak šíleně v kurzu. Ne že by Anička nebo Jindra byly kdoví jaké královny krásy, ale i tak.

Představitelka Aničky Ljuba Krbová exkluzivně pro Novu prozradila, co se bude s její postavou dále dít. Herečka se nechala slyšet, že Anička udělá něco opravdu překvapivého, s čím nejspíše nikdo z diváků nepočítal, protože všichni Aničku znají jako klidnou a rozvážnou ženu, která nejdříve myslí a pak koná.

„Ono víte, když se stane nějaký velký průšvih, je jasné, že se jednou provalí," komentuje dění okolo téhle postavy Ljuba. Doslova řekla, že reakce Aničky bude brutální a nečekaná.

Související články

Další články