Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Zhroucená Erbová chce odejít od Řepky! Neuvěříte, proč se fotbalista rozhodl neplatit alimenty!

Vlaďka Erbová už má všeho dost.

Včerejší den byl pro modelku Vlaďku Erbovou (32) asi jeden z nejhorších v jejím životě. Ráno k vile v Černošicích přijeli exekutorští vykonavatelé zabavit jejich luxusní auto, jenže zrovna v něm seděla Erbová a do muže autem narazila.

Zhroucená modelka prý muže neviděla, přestože luxusní mercedes měl couvací senzory a kameru dozadu. „Podle mě ve všem hrály hlavní roli nervy,“ řekl VIP zprávám televize Prima dopravní expert Jan Pechout. I tak na Vlaďku Exekutorský úřad pro Prahu 5 podal trestní oznámení.

Důvodem celé situace jsou dluhy Tomáše Řepky (40) na alimentech, které nyní činí asi milion korun. Exmanželka Renáta po něm požaduje sto tisíc měsíčně, což jsou velmi nadstandardní alimenty a vzhledem k tomu, že Řepka už téměř nevydělává, je pro něj platba takové obrovské částky nemožná. I když bývalý profesionální český fotbalový obránce požádal soud o snížení výživného, úřady mu zatím nevyhověly.

„To, že jsem zatím alimenty nezaplatil, jsem udělal záměrně, není možné, aby se ke mně devatenáctiletá holka chovala tak, jak se chová. Furt chce jen brát, a tímhle jsem si chtěl ‚vydupat‘ slušnost,“ prozradil Řepka reportérce Blesk.cz.

Jenže tenhle přístup úřady nezajímá, a tak z domu v Černošicích už zmizelo několik Řepkových osobních věcí. Erbová už situaci nezvládá a až se vše uklidní, chce odejít.

Mohlo by vás zajímat

Další články