Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Žhavá jízda: Žena (34) orálně uspokojila cizího chlapa při cestě vlakem! Důvod nerozdýcháte

Za sex ve vlaku je zatkla policie.
Zdroj: Twitter
Cesty vlakem bývají mnohdy úmorné, to však nebyl případ ženy a muže, kteří vedle sebe seděli ve vlaku. Slovo dalo slovo a čtyřiatřicetiletá žena začala úplně cizího, osmatřicetiletého muže orálně uspokojovat. Nepochopíte, jak to potom vysvětlila policii!

To je ale povedená dvojka! Vůbec se neznali, přesto se při jízdě vlakem pořádně odvázali. Chantelle Gordon (34) si přisedla k Shaneu Brennanovi (38) na cestě do australského Sydney. A za pár minut to rozjeli!

Muž nejrpve ženě nabídl svůj penis, a tak mu začala dělat dobře rukou. Shane ale není žádný troškař, a tak si po chvilce řekl o orální sex. Chantelle neměla nic proti. Námitky však měli ostatní cestující, kteří o „show“ řekli vlakovému personálu. Ten zavolal policii, která na dvojici čekala v příští stanici.

„Měla jsem narozeniny, tak jsem si chtěla dopřát něco speciálního,“ vysvětlila Chantelle důvody svého počínání. Nevšední incident se udál už v prosinci 2017, ale žena oslavila narozeniny až koncem letošního ledna.

Shane vyfasoval pokutu 15 tisíc korun, Chantelle na svůj trest stále čeká. Vůbec největší ránou je však pro muže fakt, že se případ dostal do médií, a tak se o jeho vlakovém dobrodružství dozvěděla i manželka, s níž má tři děti. Jejda!

Související články

Další články