Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zfackovaná Kerndlová natočila song o domácím násilí: Pokud mlátíte ženu, nebo jste mlácená partnerem, musíte ten klip vidět!

Zpěvačka Tereza Kerndlová (26) se rozhodla podpořit boj proti domácímu násilí. O fotografiích, které k tomuto projektu vznikly, už jsme vás informovali. Kerndlová ale nazpívala i skladbu Být či Nebýt, která se zřejmě brzy stane velkým hitem.

Tereza se spojila s úspěšnou slovenskou producentskou dvojicí Mafia Corner ve složení Toy Boy a Randy, která momentálně slaví na Slovensku úspěchy se svými singly Zuzulienka a Neslop. „Chceme upozornit na problém domácího násilí, který je veřejností často zametán pod koberec. Listopad je měsícem, kdy celý svět hovoří a zabývá se domácím násilím. Mezinárodní den proti násilí na ženách spadá na 25. listopad, a proto skladba Být či Nebýt přichází v těchto dnech,“ uvedla zpěvačka.

Kerndlová se před pár měsíci vdala za svého dlouholetého přítele Reného Mayera. Zpěvačka je ve svém osobním životě šťastná, kdyby na ni ale její partner (dnes už manžel) vztáhl ruku, okamžitě by ho opustila.

Související články

Další články