Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Ženy měly za komunismu lepší sex, kapitalismus zničil lásku i orgasmy

To byly časy…
+ Další fotografie
Pokud vaše maminky a babičky s láskou vzpomínají na "zlatý komunisty", tak to možná nemá politické ani ekonomické pozadí, ale jde o lásku a sex. Prostě o ty nejzákladnější pudy. Nejnovější americká studie totiž tvrdí, že za komoušů si ženy v posteli užily více a lépe.

Americká etnografka a socioložka Kristen R. Ghodsee podrobně zkoumala život v socialistickém bloku. Samozřejmě jako Američanka vychovaná v kapitalismu vidí na životě za železnou oponou většinou samá negativa. Jenže Ghodsee také ve studii Rudé století přiznává, že existovala i pozitiva. Třeba ženy měly lepší sex. Na studii upozornilo online vydání magazínu Reflex.

Ghodsee narazila na ženy, které tvrdí, že za komunismu měly hezký a kvalitní sexuální život. Stát socialistického typu člověku daroval základní sociální jistoty. Nehrozilo, že někoho vykopnou z práce a on novou nesežene. Člověk se nemusel bát toho, co přijde zítra. A tak měl čas a chuť na blbnutí pod peřniou.

A dnešní chlapi? Chodí domů unavení z práce. Dají si večeři, sprchu a vytuhnou u televize. Myšlenky na sex? Jsou na vedlejší koleji.

„Pořád jenom pracuje a pracuje a když přijde v noci domů, je tak unavená, že na manžela nemá ani pomyšlení. A jemu to ani nevadí, protože je unavený úplně stejně. A tak si spolu sednou k televizi a koukají na ni jako zombie. To tedy já v jejím věku jsem žila úplně jinak,“ uvedla o své dceři a jejím manželovi Ana Durčevova z Bulharska. Ona prý dováděla, co to šlo. Její dcera je unavená a na sex nemá pomyšlení.

Zatímco ženy na Západě byly emancipované a budovaly kariéry, ženy v socialistickém bloku hlavně budovaly a prohlubovaly sexuální zkušenosti a dovednosti. Byla na to energie, čas i chuť.

Dnes je doba jiná. Sexuální život ustupuje každodenní péči o rodinu a existenčním starostem. A když už je chuť udělat si dobře, tak se to často řeší pomocí internetu a vibrátoru. Žijeme v době, kdy není čas ztrácet čas. Orgasmus je sice orgasmus, ale když na druhý den musíte mít dodělanou prezentaci pro šéfa, tak své libido prostě narychlo umlčíte třeba pětiminutovou masturbací

Mohlo by vás zajímat

Další články