Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ženy, které porazily rakovinu prsu, ukázaly svou sílu a krásu v sérii fotografií. To budete koukat!

Na fotografiích je nejkrásnější ta syrová realita.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Tyto ženy přežily rakovinu prsu a nafotily sérii fotografií, které mají znázorňovat jejich sílu. Nápadité snímky vyfotila umělkyně jménem Isis Charise, která chce, aby se na ženy po mastektomii nahlíželo stále jako na ženy, kterým tento fakt neubírá na jejich ženskosti.

Fotografie byly inspirovány například obrazem Zrození Venuše od Botticelliho nebo antickou mytologií, které znázorňují krásu a sílu žen. „Je nadějí, že tyhle obrazy přispějí k tomu, aby ženy své tělo po mastektomii přijaly a nestyděly se za něj. Focení bylo neuvěřitelně silným a očišťujícím momentem pro nás všechny,“ řekla fotografka.

Probíhající projekt má velmi pozitivní zpětnou vazbu a umělkyně v současné době shání finance na focení dalších žen. „Fotografka odvádí skvělou práci. Skláním se nad těmito nádhernými ženami, které se nebály odhalit se. Jejich statečnost a krása je neuvěřitelná,“ komentují lidé práci fotografky.

Související články

Další články