Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Ženy, čekáte na lásku? Tady je pár rad na cestu za novým partnerem

single lady
Zdroj: profimedia.cz

Jste dlouho sama a už pomalu ztrácíte naději, že byste mohla najít pana Pravého. Smířená s nálepkou "forever alone" trávíte co nejvíc času v práci a večer u přiblblých amerických filmů smrkáte do kapesníku. Hlavu vzhůru, už zítra může být všechno jinak.

1. Navazujte nová přátelství

A je jedno, jestli s muži nebo se ženami. Důležité je neodstřihnout se úplně od společnosti. Sedávej děvenko v koutě, NENAJDOU tě!

2. Nedeptejte se

Trápí vás přibývající léta, celulitida, neschopnost naspořit si na svůj vlastní byt, nenaplněné kariérní sny. Depkaříte a to je možná ten problém. Myslete pozitivně, muži podvědomě vycítí zoufalost a komplexy a takové ženě se jednoduše vyhnou.

3. Nechte plynout

A neřešte. Ani ta svoje pevně stanovená kritéria, která váš muž musí splňovat. Vyřaďte na chvíli z provozu mozek a dělejte, co cítíte. Muž, který vás pozval na rande, nemá ani maturitu? No a co? Steve Jobs taky neměl.

4. Važte si sama sebe

Na druhou stranu, to, že jste pár let sama, ještě neznamená, že musíte skočit na špek prvnímu frajerovi, který o vás projeví zájem. Pokud vám to hned od začátku neklape, neztrácejte čas a energii.

5. Proklepněte si ho

Vykašlete se na virtuální románky, které prožíváte na seznamkách a sociálních sítích. Vystavte svého nového muže realitě. Obědy, kina, procházky, společné sportování. Nekompromisně.

6. Buďte odvážná

Už dávno neplatí, že lovit musí nutně muži. Jistě, je to trochu proti přírodě a vaší ješitnosti, ale zkuste se někdy překonat a ozvat se vašemu idolovi jako první. Nebo oslovte toho sympaťáka, který sedí na baru. Horší věc než odmítnutí vám nehrozí.

7. Pusťte k tělu

Máte za sebou několik bolestivých rozchodů a zklamání. Ale ten nový za to asi nemůže. Buďte ostražitá, ale dejte mu šanci proniknout do vašeho světa. Pravidlo je takové: musí si vás vážit, musí si vás zasloužit, neměla byste se mu dávat, ale pokud budete hrát tajemnou a nedostupnou "drama queen" i na čtvrtém rande, k pátému už nejspíš nedojde. Hodně štěstí!

Související články

Další články