Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ženu našli v kontejneru přivázanou řetězy kolem krku. Její únosce se přiznal k vraždě 7 lidí!

Muž zavraždil 7 lidí včetně přítele ženy, kterou věznil.
Zdroj: Policie/profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Partneři zmizeli na konci srpna a jako by se po nich slehla zem. Policie po Kale Brown (30) a jejím příteli Charliem Carverovi (32) z Jižní Karolíny pátrala 2 měsíce. Ženu našla živou v kontejneru 10x5 metrů. Muž, který byl na pozemku zadržen, se přiznal k 7 vraždám. Mezi oběťmi je i přítel ženy.

Americká policie pátrala dva měsíce po partnerech Kale Brown (30) a Charliem Carverovi. Ti zmizeli 31. srpna ve městě Anderson v Jižní Karolíně. Ženu nakonec našli v kontejneru přivázanou řetězem kolem krku. Psali jsme ZDE.

Policie na pozemku zatkla Američana, který se později vyšetřovatelům přiznal, že zavraždil 7 lidí. Přítel Kally Brown Charles Wright je také po smrti. Byl zastřelen několika ranami. Informovala o tom kancelář okresního šerifa.

Američan Todd Kohlhepp už byl registrovaný jako sexuální násilník a za únos byl odsouzený už před 30 lety. Policie u něj na pozemku našla zakopané lidské tělo. Pak jich našli ještě dalších 6. Muž vypověděl, že čtyři z nich zavraždil už před 13 lety při přepadení prodejny s motocykly v Chesnee. Policisty pak zavedl k hrobům dalších dvou obětí.

Související články

Další články