Žena poslala svého budoucího ženicha k šípku a měla pro to pořádně chlupatý důvod. Její nastávající totiž nemohl překousnout, že s nimi v domácnosti bude bydlet i její pes.

Karishma Walia je dívka z Indie, konkrétně z města Gurgaon. Jak to v téhle zemi často bývá, její svatba byla dohodnutá předem s jí neznámým budoucím manželem, kterého potkala jenom párkrát během společných návštěv s rodiči. Maminka dívky si myslela, že se k sobě budou hodit. No, osud tomu chtěl jinak.

„Ten pes bude problém. Nechci mít nikoho mezi mnou a milostným životem. Určitě s ním nechci spát v posteli. Navíc moje maminka psy nesnáší,“ napsal vybíravý potenciální manžel ve zprávě.

„Proto jsem už dopředu říkala, že to nebude fungovat,“ odpověděla žena. „Děláš si srandu?! Tady řešíme budoucnost našich životů. Toho psa budeš mít stejně ráda jenom chvíli,“ šokoval ji nápadník.

Tak ho žena rázně ubezpečila, že láska k jejímu psovi není chvilková záležitost. Zoufalý týpek už nevěděl, co dopsat, tak si z ní začal utahovat, ať se tedy vdá za svého psa, když ho má tak ráda.

Karishma ho setřela a dopsala, že se nemusí chovat jako arogantní blbec jenom kvůli tomu, že to mezi nimi stejně nebude fungovat.