Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Žena zhubla za necelý rok víc jak 80 kg, lidi jí ale píšou, že je to fake. Z foto vzkazu, který jim zaslala, sklapne i vám!

Nevěřili jí, a proto jim ukázala něco, co nebylo na ostatních
fotkách vidět.
+ dalších 4 fotografií
Novozélanďanka se na sociálních sítích pochlubila se svou novou postavou, mnoho uživatelů ale zpochybnilo pravost fotek. Podívejte se, jakým snímkem je žena umlčela.

Pamatujete si ještě na ženu, kterou fotografie z dovolené vyhecovala k razantní změně životního stylu a následnému shození poloviny své váhy? Velká část z vás jí v komentářích fandila a vyjadřovala své uznání. Našli se ale i tací, podle nichž byla celá proměna jenom zdařilá fotomontáž.

Obézní lidé to ve virtuálním světě zkrátka nemají jednoduché. Když mají kila navíc, všichni jsou z nich znechucení a posměšně jim radí, ať zvednou svou p*del z gauče a konečně se sebou něco udělají. Když se tak ale stane, zase je všechno fake.

Budiž toho příkladem i příběh Simone Anderson z Nového Zélandu. Ta se potýkala se sto šedesáti devíti kilogramy, až se jednoho srpnového dne minulého roku rozhodla pro změnu. Pustila se do cvičení, upravila svůj jídelníček a podstoupila i několik operací.

Její píle po roce sklízí plody a žena dnes váží pouhých osmdesát tři kilogramů. Se svým novým úžasným vzhledem se neopomíná také pravidelně chlubit na sociálních sítích. Je už tedy nevrlé internetové obyvatelstvo konečně spokojené? Chyba lávky!

Třebaže Simone teď už nikoho neobtěžuje svým tukovým nákladem, lidé ji zase obviňují z toho, že celá její zázračná proměna je jenom fake a publikované koláže ve skutečnosti zveřejňují dvě odlišné osoby.

Žena se proto rozhodla pro dostatečně výmluvný vzkaz pro všechny hatery a nevěřící Tomáše. Poprvé totiž odhalila své obnažené břicho a podle jeho podoby snad už nikdo nepochybuje o její upřímnosti.

„Ano, mám povislou kůži a strie, ale necítím potřebu je ukazovat v každé jednotlivé fotce, kterou zveřejňuji online,“ vzkazuje ostatním.

Takže ještě nějaké připomínky?

Mohlo by vás zajímat

Další články