Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Žena zhubla přes 60 kilo a manžel ji začal nenávidět: Ona mu nakonec pořádně vytřela zrak!

Manžel ji začal štvát a ona? Našla si lepšího!
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Katie Williams (35) na sebe před svatbou koukala do zrcadla a kritickým okem zhodnotila, že vypadá jako velryba a musí se sebou něco provést. Nejen kvůli sobě, ale i svým dětem. Začala na sobě tvrdě dřít, ale ejhle, manžel ji kvůli tomu začal nesnášet.

Katie šla totiž hodně tvrdě do sebe a za chvíli už mizelo jedno kilo za druhým. Z oplácené maminky se stala solidní MILFka a manžel to nemohl rozdýchat. Začal mít záchvaty žárlivosti, kvůli kterým se celé manželství po dvou letech rozpadlo.

Jenomže Katie tou dobou už nebyla ušlápnutá puťka bez sebevědomí a rychle si za manžela našla náhradu. A jakou! Sbalila si talentovaného mladíčka. Její nový milý Jack je o 12 let mladší a oběma to moc sluší.

„Už jsem Jacka představila dětem i rodině. Klape nám to a díky němu se cítím pořád sexy. Neustále mi lichotí a pomáhá,“ říká sexy blondýnka v Mirroru.

„Věk je jenom číslo a ten rozdíl mi nevadí. Je mi s ní dobře. Na ničem jiném nezáleží,“ komentuje celý vztah Jack. A to, že začne žárlit jako její minulý partner, prý nehrozí. „Ano, dívají se na ni na ulici další muži. Je to totiž fakt kus. Ale mně to vlastně dělá dobře. Za ruku ji držím já a nikdy jiný.“

Související články

Další články