Kvůli svému handicapu přišla o ty nejkrásnější okamžiky v životě. Když rodila svoje první dítě, prospala svůj porod a probudila se až za 11 dní. Přijde vám to neuvěřitelné?

Jody Robson z Mirminghamu má už dvě děti a je vzornou matkou i manželkou. O děti se ale převážně stará její manžel Steven. Její život je totiž jednou nahoru a pak zase dolů. Užívá si krásné okamžiky s rodinou a pak zase usne, spí několik dní a neví o světě. Manžel jí pak musí vyprávět, co s dětmi vše dělal, zatímco spala.

I když jí nebyla diagnostikována žádná porucha, Jody si myslí, že trpí Kleine-Levinovým syndromem. Jedná se o spánkovou poruchu známou také jako syndrom spící panny. Člověk, který trpí touto chorobou, může spát v kuse několik dní až týdnů. A navíc se mu často mění nálady a je podrážděný.

Jody si hlavně na nic nepamatuje. V jednu chvíli zavře oči, vzbudí se za několik dní a najednou si nemůže vzpomenout, co vlastně dělala předtím, než usnula. „V jednu chvíli jsem zavřela oči a v druhé jsem se probudila o dva týdny později. Když se z toho stavu probudím, jsem jako zasněná,“ svěřila se zoufalá Jody, která se cítí frustrovaná, že prospává dětství svých dětí.