Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žena vážila 25 kilogramů a byla na pokraji života a smrti. Zachránila ji až láska!

Láska dokáže zázraky.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Chiara Schober (19) z Lichtenštejnska měla problémy s váhou. Propadla anorexii a nemohla přestat. Došlo to tak daleko, že vážila jenom 25 kilogramů. Před smrtí ji zachránila až láska, díky které se postavila zase na nohy.

Když Chiaře umřela její milovaná babička, velmi těžce to nesla. Z velké ztráty ji začal bolet žaludek a bolesti se po každém jídle stupňovaly. Už to pro ni bylo nesnesitelné, a tak přestala jíst úplně.

Dívka samozřejmě začala rapidně hubnout. Když se její postava měnila a ubírala na váze, líbilo se jí to. Připadala si jako modelka, hezčí a atraktivnější. „Moje tělo bylo kost a kůže. Nemůžu uvěřit tomu, že jsem to nechala zajít až tak daleko,“ řekla Chiara, která lituje toho, že kdy přestala úplně jíst.

V těch nejhorších chvílích, kdy se prala s anorexií a vážila už jen 25 kilogramů, nastal zlom. Chiara se zamilovala. „Když jsem potkala svého současného přítele Jasona, vypadala jsem úplně jinak, než vypadám teď. Zamilovali jsme se do sebe a jen díky němu a jeho obrovské podpoře jsem se z anorexie dostala. Jsem tak šťastná, že mi Jason pomohl,“ řekla.

S jídlem začínala pomalu. Chtěla se uzdravit kvůli sobě, ale také měla nový důvod a motivaci. Svého nového přítele. „Jason to se mnou uměl. Měl o mě velký strach. Bál se, že by mě mohl ztratit, a já se bála, že bych zemřela a bylo by po všem,“ dodala.

Její přítel se o ni tak staral, že jí dokonce nosil i jídlo a hlídal ji, aby pořádně jedla. Po jejím boku stála i její rodina, všichni o ni měli strach a dodávali jí sílu v boji s anorexií. Chiara nakonec všechno zvládla a je teď šťastná a spokojená. Také věří, že Jason je mužem jejího života, a těší se, až se vezmou a založí rodinu.

Související články

Další články