Když Chiaře umřela její milovaná babička, velmi těžce to nesla. Z velké ztráty ji začal bolet žaludek a bolesti se po každém jídle stupňovaly. Už to pro ni bylo nesnesitelné, a tak přestala jíst úplně.

Dívka samozřejmě začala rapidně hubnout. Když se její postava měnila a ubírala na váze, líbilo se jí to. Připadala si jako modelka, hezčí a atraktivnější. „Moje tělo bylo kost a kůže. Nemůžu uvěřit tomu, že jsem to nechala zajít až tak daleko,“ řekla Chiara, která lituje toho, že kdy přestala úplně jíst.

V těch nejhorších chvílích, kdy se prala s anorexií a vážila už jen 25 kilogramů, nastal zlom. Chiara se zamilovala. „Když jsem potkala svého současného přítele Jasona, vypadala jsem úplně jinak, než vypadám teď. Zamilovali jsme se do sebe a jen díky němu a jeho obrovské podpoře jsem se z anorexie dostala. Jsem tak šťastná, že mi Jason pomohl,“ řekla.

S jídlem začínala pomalu. Chtěla se uzdravit kvůli sobě, ale také měla nový důvod a motivaci. Svého nového přítele. „Jason to se mnou uměl. Měl o mě velký strach. Bál se, že by mě mohl ztratit, a já se bála, že bych zemřela a bylo by po všem,“ dodala.

Její přítel se o ni tak staral, že jí dokonce nosil i jídlo a hlídal ji, aby pořádně jedla. Po jejím boku stála i její rodina, všichni o ni měli strach a dodávali jí sílu v boji s anorexií. Chiara nakonec všechno zvládla a je teď šťastná a spokojená. Také věří, že Jason je mužem jejího života, a těší se, až se vezmou a založí rodinu.