Obézní maminka Tiffaney Anderson z Brigham City v Utahu se každý den ráno cpala McDonaldem, takže do sebe ládovala jídlo o 11 tisících kalorií. Když ji v šestém měsíci těhotenství postihla menší mozková příhoda, uvědomila si, že je potřeba něco změnit. Její proměnu přinesl deník The Sun.

Žena měla traumatické dětství a to ji vedlo k tomu, aby se přejídala. „Pořád jsem jedla ve fast foodu. A bylo mi úplně jedno, že přijímám tolik kalorií. Váha šla nahoru velmi snadno,“ řekla pro deník The Sun. Za nezdravé jídlo byla schopná utratit až 45 tisíc korun! „Jedla jsem nepřetržitě. Jen za cestu do práce jsem byla schopna sníst čtyři sendviče s vejci, slaninou a párky a velké čokoládové frapé,“ zavzpomínala Tiffaney.

Svoji váhu nikdy neřešila, až do té doby, kdy dostala mrtvici. Navíc byla v 6. měsíci těhotenství, takže se vše zkomplikovalo. A tak si uvědomila, že je čas se sebou začít něco dělat. Vlastně jí to zachránilo život! Podstoupila bypass a upravila si jídelníček. Musela se začít hýbat a kila šla pomalu dolů. Nejhorší pro ni bylo vzdát se fast foodu a nezdravého jídla.

Z původních 184 kilogramů se jí podařilo zhubnout přes 100 kilogramů. Teď šestadvacetiletá maminka shání peníze, aby si mohla nechat odstranit přebytečnou kůži. Podívejte se na její proměnu do galerie.