Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Žena trpí vzácnou sexuální poruchou, při které prožívá nekontrolovatelné orgasmy! Uhodnete, kolikrát za den dokázala vyvrcholit?

Žena prožívala orgasmus prakticky kdykoliv a kdekoliv, rozhodně jí není co
závidět.
Zdroj: profimedia.cz

Některé ženy neprožijí orgasmus za celý život a jiné jsou zas na druhém břehu extrému. Prožívají jich několik denně. To byl případ i ženy jménem Liz, která trpí takzvaně multiorgasmickou poruchou, její tělo dokázalo vyvrcholit až 12krát za den.

Její problémy začaly, když Liz prožila nečekaně dlouhý tříhodinový orgasmus, během kterého ji museli odvést dokonce do nemocnice. Myslíte si, že to musela být zábava? Tak to jste na omylu, protože nešťastná žena u toho prožívala muka. „V prvních pěti minutách to bylo příjemné, ale pak se to přeměnilo v děsivý zážitek, který si vyžádal hospitalizování,“ líčí hrůzu Liz.

V nemocnici se jí snažili pomoci všichni doktoři, ale byli bezradní. „Doktoři se mě stále ptali, jestli mi partner nedal nějakou drogu, ptala jsem se, proč by mi to dával,“ nechápala Liz. Orgasmus nakonec odezněl sám od sebe.

Po této zkušenosti odstartoval maraton orgasmů, kterých prožívala až 12 za den. Nečekané vyvrcholení ji mohlo potkat kdykoliv a kdekoliv. „Zpočátku to bylo jen po sexu, ale nakonec se to dostalo do bodu, kdy jsem měla orgasmus z čehokoliv, třeba ze sledování televize nebo nakupování,“ vysvětluje Liz.

Doktoři jí nakonec diagnostikovali bipolární poruchu, kterou předtím nesprávně léčili antidepresivy, která problém ještě podpořila. Multiorgasmická žena je teď odsouzena k doživotnímu braní léčiv, díky kterým ale může normálně fungovat. „Kvůli nemoci teď budu muset brát léky každý den po zbytek mého života. Mám teď ale velmi šťastný sexuální život a nemusím žít ve strachu,“ dodává.

Související články

Další články