Lisa Lee (24) z Norhumberlandu během noci drbla do svého manžela Lewise Littla (25), protože chrápal. Chtěla se vyspat, a tak doufala, že zvuky, které vydává, utichnou. Jenže to bylo ještě horší. V tu chvíli vůbec netušila, že se jí kompletně změní celý život.

Když už si myslela, že může v klidu spát, zjistila, že je něco špatně. Prostěradlo bylo mokré a její manžel byl až podezřele potichu. Když se k němu otočila, viděla jeho fialovou tvář. Muž byl mrtvý! Zvuky, které vydával, byly jeho poslední a byly předzvěstí toho, že je něco špatně.

„Zavolala jsem sanitku a měla jsem pocit, že jí to trvá věčnost,“ řekla. Záchranka bohužel přijela pozdě a lékaři jen konstatovali smrt. Muž totiž trpěl vzácnou srdeční vadou, na kterou mu lékaři přišli před rokem. Podle britského Mirroru se mu zastavilo srdce. Kdyby měl defibrilátor, který by mu srdce zase nahodil, mohl žít.

„Dozvěděli jsme se, že Lewis by mohl mít dlouhý, šťastný a zdravý život. Zemřel ale rok po stanovení diagnózy,“ řekla žena deníku Mirror. Když ho tenkrát lékaři posílali domů, tvrdili, že riziko zástavy srdce není vysoké. Bohužel bylo a Lewis Little zemřel.