Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Žena šla na bandáž žaludku a shodila polovinu své váhy. Teď ale šíleně trpí a chce být zase tlustá. Proč, proboha?

Žena šla na bandáž žaludku a shodila polovinu své váhy. Teď ale šíleně trpí a chce být zase tlustá. Proč, proboha?
Zdroj: thesun.co.uk
+ Další 4 fotografie
Pokud trpíte obezitou, bandáž žaludku může být jedním z řešení. Měli byste ale vědět, že kromě úbytku kil může mít i velice nepěkné následky na kvalitu vašeho života. Přečtěte si příběh dvaadvacetileté Britky Norah Ameri.

Norah Ameri trpěla nadváhou už od dětství, a když se k tomu ještě přidaly počáteční příznaky cukrovky, rozhodla se, že v osmnácti konečně udělá velký krok k nápravě a podstoupí bandáž žaludku Jak ale dnes smutně přiznává, byla to ta největší chyba, kterou udělala

Žena sice zhubla o osm konfekčních čísel, ale kromě povislé kůže ji nyní trápí celá řada zdravotních problémů.

Potíže se začaly objevovat hned krátce po operaci. Norah zvracela, skoro žádné jídlo nemohla v žaludku udržet a neustále byla unavená Zprvu to brala jako důsledek náhlé změny v organismu. Když obtíže ale nevymizely ani po několika týdnech, věděla, že je to už vážné.

"Doktoři se snažili do mého jídelníčku znovu zavést pevnou stravu, ale trvalo mi skoro hodinu, než jsem snědla i obyčejný karbanátek a stejně mi potom ještě bylo špatně. Vůbec jsem se necítila ve své kůži. Bylo mi tak zle, že jsem ani nemohla chodit do školy nebo do práce, úplně mi chyběla energie," řekla o svém tehdejším stavu žena.

Jakmile začala kila letět dolů, zase ji ale začala trápit nevzhledná povislá kůže a s ní nízké sebevědomí jako v letech tloušťky. "Lidé mi ohledně mé nové figury udělovali komplimenty, ale sebevědomí mi stejně klesalo. Bylo mi špatně z představy, že se někde budu muset svlékat, a vyhýbala jsem se všem zrcadlům."

K jejím potížím se později přiřadila taky chudokrevnost, řídnutí vlasů a žlučové kameny. Došlo to dokonce tak daleko, že si bude muset žlučník v blízké době nechat odstranit. A povislá kůže V jejím případě by ji odstranění stálo až dvacet tisíc liber!

"Myslela jsem, že bandáž žaludku mě udělá šťastnější, ale místo toho mně štíhlá postava zničila sebevědomí, zdraví a můj život," uzavírá Britka svůj příběh. Nebude tedy nakonec lepší to nejdřív zkusit s klasickými hubnoucími metodami než se pouštět pod skalpel chirurga?

Související články

Další články