Láska si někdy opravdu nevybírá. Lyndsey byla katoličkou, ale zamilovala se do migranta, kterého poznala v Anglii. Tak moc ho milovala, že zapomněla na svoji víru a kvůli němu dokonce konvertovala k islámu. Vzali se v roce 2005 a vše zatím vypadalo idylicky. Rok po svatbě se stali rodiči, Lyndsey porodila dceru Mary.

Yasser ale postupem času začal mít násilnické sklony. Byl agresivní a svoji manželku začal bít. Dokonce ji zamykal i se svojí dcerou na záchodě a nechtěl je odtud pustit ven. Lyndsey se ho začala bát a chtěla si zachránit svůj a dceřin holý život. Požádala o rozvod a už ho nikdy nechtěla vidět. Několikrát se s Mary stěhovala, aby je tyran nemohl najít. Ale bez úspěchu. Vždycky si k nim znova našel cestu.

Před dvěma lety se ale stala strašlivá tragédie. Yasser se neštítil ničeho a zřejmě se chtěl pomstít za každou cenu. Počkal si na svoji dceru před školou, a když ji uviděl, chladnokrevně ji zastřelil. Nakonec obrátil zbraň proti sobě. Nemohl se smířit s tím, že ho manželka opustila.

Jenže nikdo nechápal, jak otec Mary přišel na to, kde se svojí matkou bydlí. Podle zprávy, kterou citoval deník DailMail, jejich adresu omylem prozradili právní zástupci. A stalo se to několikrát. Případ už byl uzavřen. Podle vyšetřovatelů neexistoval žádný způsob, jak tragédii zabránit. Lyndsey teď zůstaly jenom oči pro pláč.