Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žena se po celém světě fotí s podobiznou svého mrtvého otce! Co tím chce říct?

Jinna Yang „plní otci sny“.
Zdroj: twitter/Jinna Yang
+ Další 2 fotografie

Smrt blízkých je těžká věc, ještě když víte, že si v životě nesplnili vše, co chtěli. Číňanka Jinna Yang (25) to vyřešila po svém. Svému mrtvému otci, který nikdy necestoval, vyrobila z lepenky podobiznu v životní velikosti a se svým papírovým „otcem“ teď objíždí místa, která její otec vždy toužil vidět.

Jinnin otec celý život těžce pracoval, aby rodině poskytl, jak říká Jinna, „chléb a máslo“. Musel se tak vzdát věcí, které chtěl dělat. Byl dokonce certifikovaný profesionální PGA hráč golfu, ale nikdy nenašel příležitost hrát profesionálně.

Táta Jinny nakonec zemřel na rakovinu žaludku, ale do poslední chvíle pracoval ve skladu v Severní Virginii a navzdory své nemoci si udržoval odhodlanost a optimismus.

Jinna byla zdrcena smrtí otce a rozhodla se svůj smutek utěšit tím, že bude jezdit s lepenkovou podobiznou otce po místech, které si vždy přál vidět. Všechny fotky z cest zveřejňuje v naději, že podnítí v ostatních touhu následovat své sny a přání.

„Můj otec nikdy neměl šanci cestovat. Obětoval svůj život pro druhé. Na počest jeho památky beru jeho podobiznu s sebou na cesty,“ říká Jinna.

Související články

Další články