Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Žena se nevešla do obří sukně a musela si sešít dvě dohromady. Teď zhubla 50 kilo a už byste ji nepoznali!

To je ale proměna!
+ Další 3 fotografie
Brooke Saxby (32) vážila 120 kilogramů, ale svoji váhu nějak zvlášť neřešila. Až do té doby, kdy si chtěla pořídit s kamarádkami na večírek speciální sukni. Aby se vůbec do nějaké vešla, musela si sešít dvě dohromady! Uvědomila si, že tak to dál nejde, a zhubla 50 kilogramů!

Brooke Saxby měla problémy s váhou. Došlo to tak daleko, že vážila až 120 kilogramů. Svoji váhu nikdy moc neřešila, ale ve chvíli, kdy si musela na večírek sešít dvě sukně, jí to došlo. Začala mít sama o sebe strach a rozhodla se se sebou něco udělat.

„Bylo mi opravdu trapně. Věděla jsem, že jsem obézní, ale pořád jsem si říkala, že to není tak hrozné. Jenže pak přišel ten okamžik prozření a já už se na sebe nemohla dál dívat,“ řekla Brooke.

„Když jsem se doma svlékla a postavila se před zrcadlo, viděla jsem svoje rozteklé břicho. Nikdo vám neřekne, ať se sebou něco uděláte, tak máte pocit, že je všechno v pořádku,“ dodala.

Rozhodla se, že úplně změní svůj jídelníček. Přestala jíst hamburgery, smažená i sladká jídla. Dříve měla slabost pro limonády, pila je v litrech a ani ji nenapadlo, že by si mohla dát třeba jenom vodu. Teď se jim snaží vyhýbat. Také se začala zajímat o zdravý životní styl. Spoustu věcí vůbec neznala a zalíbilo se jí to natolik, že si na fast food ani nevzpomněla.

„Přestala jsem se přejídat, moje tělo bylo v šoku. Měla jsem hlad a pořád na něco chuť. Musela jsem si jídelníček poskládat tak, aby v něm nechyběly žádné živiny. A pak, i když jsem jedla mnohem méně, jsem neměla hlad,“ řekla.

Makala na sobě a jejím jediným cílem bylo zhubnout a cítit se lépe. Trávila hodiny v posilovně a chodila běhat. Když nemohla jít ven, tak si aspoň zaběhala na páse a také si velmi oblíbila posilování.

A podařilo se! Brooke zhubla 50 kilogramů a je z ní teď sexy kočka! Vzhledem k tomu, že jí hubnutí trvalo a nezhubla drasticky za krátkou dobu, neměla ani vytahanou kůži a její tělo si na úbytek váhy stihlo zvyknout. „Všechno je to jenom v hlavě. Když si budete říkat, že to nezvládnete, tak to prostě nezvládnete. Já jsem tomu ale věřila a teď se opravdu cítím dobře a jsem na sebe hrdá,“ uzavřela Brooke.

Mohlo by vás zajímat

Další články