Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Žena s plnovousem chtěla spáchat sebevraždu. Neuvěříte, co ji nakonec zachránilo

Žena s plnovousem chtěla spáchat sebevraždu. Neuvěříte, co ji nakonec zachránilo
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Pod plnovousem je to krásná a plnohodnotná žena. Jenže okolí ji vidělo jako zrůdu, která se mění v muže. Britka Harnaam Kaur byla tak na pokraji svých sil, že si chtěla vzít život. Jenže pak najednou se rozhodla s nepřízní osudu bojovat.

Do jedenácti let byla Harnaam Kaur (24) normální holkou, která se chtěla líbit klukům. Jenže příroda k ní byla krutá a najednou jí začaly růst vousy jako klukovi, a to nemohla nejen sama pochopit, ale okolí už vůbec ne. Kvůli nevyléčitelnému syndromu polycystických ovarií, který produkuje příliš mnoho testosteronu, začala šikana a peklo na zemi

Studentka pomýšlela na to nejhorší. Nejdřív, aby deprese ze vzhledu zahnala, tak se sebepoškozovala a pak chtěla spáchat sebevraždu. Naštěstí si uvědomila, jak je jí život cenný a že proti osudu i zlým lidem chce bojovat a nedopřát jim tu radost ze svého neštěstí, a obrátila se na sikhskou víru, která zakazuje vousy krátit

Dnes už si vousy nezkouší holit a přijala svůj vzhled takový, jaký má. Dokonce svému mladšímu já píše dopisy o tom, aby si uvědomovala, jak je i přesto vše krásná.

„Cítím v tvé duši, že bojuješ a potřebuješ ukázat cestu. Chvěješ se při pohledech lidí, třeseš se při dotyku někoho cizího a všude táhneš své tělo bez života. Kéž bys mohla vidět svou vlastní hodnotu a poklady, které máš ukryté ve svém nádherném srdci. Máš srdce ze zlata a jednou dodáš sílu mnohým. Copak to nevidíš? Nevidíš, jak úžasná a krásná jsi?“ ptá se Britka Harnaam sama sebe.

Dnes pomáhá stejně postiženým dívkám smířit se s nemocí a hledat vnitřní hodnoty. Jen lásku svého života stále nepoznala, ale neztrácí naději a věří, že ji pozná. A ze života se raduje plnými doušky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy