Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Žena s největšími ňadry v Anglii má problém při sexu, jednoho muže již skoro udusila!

Žena s obřími prsy
Zdroj: Profimedia.cz

Claire Smedley (30) ví moc dobře, že s obrovskými ňadry není legrace, ani když to říká její manžel. Už jednou přizabila milence a dodnes má strach, že se to při sexu stane znovu!

Její přítel Mike (27) málem zemřel kuriózní smrtí udušením, když ho Claire zavalila svými prsy, přičemž jedno váží přes šest kilo. Když sebou muž na posteli mlátil, myslela si, že to je součást milostných hrátek, ale najednou se přestal hýbat a dokonce už ani nedýchal. Claire zavolala okamžitě pomoc a jejich vztah tento hrůzný zážitek nevydržel, po měsíci ji Mike opustil s obavami o svůj život.

Claire se vrátila ke svému bývalému manželovi Chrisovi (30), se kterým má tři děti, a bojí se, že se neštěstí bude opakovat. Ale Chris zatím považuje její velká prsa za zábavu, i když jednou také musel během milostné polohy poplácat Claire po noze, aby z něj slezla, nebo se jinak udusí.

O zmenšení prsou přesto Britka neuvažuje, ačkoliv nemůže dělat obyčejné věci, jako si třeba zaběhat nebo zavázat boty. Navíc trpí pochopitelně bolestmi zad. Její prsa jí vydělávají peníze, živí se dle svých slov jako modelka. Nejdříve by ale musela zhubnout, než by ji lékaři vůbec pustili na operační sál, ale do toho se Claire nechce.

V Německu jsou totiž Helmuti z její postavy odvaření a kdyby ztratila byť jen kilo, už by pro ně nebyla tak přitažlivá. To nám zní spíš jako erotický průmysl než modeling. Ale dneska vlastně modelku dělá kdekdo...

Související články

Další články