Jessica porodila přímo ve dveřích nemocnice. Manžel musel ještě zaparkovat, ale ona už vystoupila, protože cítila, že se miminko dere na svět. Nikoho by ale ani nenapadlo, že to bude tak rychlé.

„Řekla jsem Tomovi, aby mě vyhodil u dveří a jel zaparkovat. Pak jsem se snažila rychle zavřít dveře, ale když jsem z auta vystupovala, už jsem cítila, že je miminko na cestě,“ řekla Jessica v ranním pořadu Good Morning Britain televize ITV.

Když její manžel přiběhl, nestačil se divit. Jesicca už držela v náručí miminko. Byla to taková rychlost. „Křičela na mě. Je to holka, je to holka! Je mi to líto, je mi to líto,“ řekl Tom. „Cítila se provinile, protože jsem nebyl u porodu a všechno propásl. Jenže já jsem byl v šoku a vůbec jsem netušil, co se děje,“ dodal.

Tom byl jen 30 metrů daleko a stejně to propásl. Díky kamerám u vchodu se ale na porod mohl podívat. „Prostě šla ven. Nic ji nemohlo zastavit, nebyl ani čas si sednout,“ prohlásila Jessica, která si jen stihla stáhnout kalhoty a vzít si svoje miminko do náručí. Hned k ní pak přiběhly dvě sestry, které malou Lucy zabalily. Miminko i maminka jsou zdravé.