Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Žena měla porodní bolesti a potřebovala odvézt do porodnice. Její partner jí místo toho udělal něco brutálního!

Tohle by se opravdu nemělo dít!
Když má žena porodní bolesti, její partner by ji měl okamžitě odvézt do porodnice. Takové štěstí ale neměla jedna Britka. Nastávající otec jí nepomohl a místo toho ji znásilnil.

Mladá Britka zažila doslova chvíle hrůzy. Byla v devátém měsíci těhotenství a těšila se na svoje nenarozené miminko. Když přišly porodní bolesti, klekla si k posteli na všechny čtyři, aby ulevila předporodním kontrakcím. Myslela si, že ji partner ihned odveze do porodnice, jenže se spletla. Řekl jí, že je nadržený, a znásilnil ji. Na incident upozornil britský Mirror.

Žena měla obrovské bolesti a chystala se na porod, jejího partnera to ale nezajímalo. Celá věc skončila u soudu. Podle žalobce Michaela Greenhalgha žena křičela bolestí a prosila svého partnera, ať toho nechá. Jenže on ji neposlouchal a chtěl jen ukojit svoji touhu.

Po sexu dělal, jako by se nic nestalo. Ženě nabídl, že jí napustí vanu, a byl na ni milý. Dítě se narodilo za pár hodin. Muž ale svoji vinu popírá, před porodem prý s partnerkou rozhodně sex neměl. Soud bude pokračovat v dalších dnech.

Mohlo by vás zajímat

Další články