Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Žena koupila v supermarketu připravené kuře. Málem se pozvracela, když zjistila, co v něm bylo ukrytého!

Možná ještě není pozdě stát se vegetariány…
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie
Opravdu si ještě někdo myslí, že supermarkety na nás nechtějí jenom vydělat a v první řadě jim jde o naše zdraví? Ach, ta naivita! Snad vám oči otevře objev šestatřicetileté Britky, jeden z mnoha důkazů, že o vás v obřích řetězcích vůbec nejde.

Dobrou chuť, pokud právě jíte. A určitě si k tomu přečtěte i následující zprávu; váš apetit jenom povzbudí!

Matka sedmi dětí z britského Peterboroughu Lisa Rolfe si totiž koupila vykuchaná kuřata připravená rovnou k pečení a nestačila se divit, co našla. Jedno z nich silně zapáchalo, a když ho rozkrájela, našla rozežraný vnitřek a několik velkých červů.

„Vypadali jako mozky. Smrad z nich byl příšerný, nedokážu ho popsat. Připomínal mrtvolnou hnilobu,“ sdělila otřesená žena. Dále dodala: „Kuře na sobě dokonce mělo nápis ‚extra chutné‘. Skutečnost, že slogan společnosti zní ‚Vaše čerstvá volba‘, je naprostý vtip.“

Všechna kuřata ihned vyhodila do koše. Její manžel je ale později vyndal a šel s nimi do supermarketu Morrison, kde byla zakoupena. Zde se dožadoval vrácení peněz, ale obchod mu pouze výměnou nabídl nové maso, nebo dvacetilibrovou poukázku na nákup. Obojí muž odmítl a případ se nadále řeší.

To se tak už prostě občas přihodí, když jste líní koupit si normální kuře od řezníka a raději dáváte přednost „kvalitním“ hotovkám ze supermarketů.

Související články

Další články