Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Žena dala výpověď, aby mohla kojit svého přítele! Skoro každé kojení skončí sexem!

Kojení mu dává sílu.
Zdroj: Facebook
Brad Lesson (36) a jeho přítelkyně Jennifer Mulford (36) jsou úplně normální pár. Mají ale jednu netradiční zálibu, která by někomu mohla připadat jako nějaká podivná úchylka. Brad se totiž nechává od své partnerky kojit.

Obvykle se kojí malá miminka, ale občas slyšíme, že se kojí i dospělí lidé. Ať se jedná o matku, otce, či třeba sestru, bratra nebo přítele. Je to děsivá úchylka, nebo úplně normální věc?

Jennifer si jednou řekla, jaké by to asi bylo, kdyby kojila svého přítele. Začala se tedy o tuhle problematiku zajímat. Když totiž i dospělý člověk kojí jiného dospělého, jejich citový vztah se tak prohloubí. Začalo se jí to líbit a najednou zatoužila po muži, který bude mít tuto divnou úchylku.

Když se o vztahu s kojením dospělého dozvěděl Brad, chtěl to zkusit taky. „Když jsem četl o čisté radosti, kterou měli ostatní dospělí z kojení, tak jsem začal být tak trochu nervní, chtěl jsem najít partnerku, která mě bude kojit,“ řekl Brad. Rozhodl se, že takovou ženu prostě musí najít. A tak si umístil na internet inzerát.

Netrvalo dlouho a ozvala se mu Jennifer. Když se viděli poprvé, okamžitě se do sebe zamilovali a věděli, že našli toho pravého na celý život. A také člověka, se kterým dosáhnou toho hlubokého pouta právě kojením. Jenže Brad je hodně náročný, potřebuje nakojit každé dvě hodiny. Takže se Jennifer vzdala své práce.

Brad je z toho nadšený a tvrdí, že mu díky jejímu mléku rostou svaly a má tak lepší postavu. Je tady ale jeden háček, Jennifer kojí svého přítele jenom doma, nechce se nikomu ukazovat na veřejnosti. A i přes to, že ji bolí bradavky, říká, že podstoupí cokoliv, aby byl Brad spokojený. „Díky kojení máme mezi sebou obrovské pouto, o které nemůžeme nikdy přijít,“ řekla Jennifer.

Jennifer tvrdí, že dokonce 6 ze 7 kojení končí sexem.

Související články

Další články