Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zemřeli na předávkování drogami: 5 celebrit, které si píchaly heroin, jejich osud připomíná smrt oscarového herce Philipa Seymoura Hoffmana

Zemřeli na předávkování drogami: 5 celebrit, které si píchaly heroin, jejich osud připomíná smrt oscarového herce Philipa Seymoura Hoffmana
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Droga, které podlehl i oscarový herec Philip Seymour Hoffman (†46), zničila život i mnoha dalším slavným osobnostem. Závislosti na heroinu propadla spousta celebrit a jen málokterá z nich se dokázala vrátit do normálního života a nenechat se drogou úplně pohltit. Připomeňme si pět slavných, kteří zničující účinky heroinu poznali na vlastní kůži.

Cory Monteith (†31)

Herce z úspěšného seriálu Glee 13. července 2013 našel personál hotelu ve Vancouveru v jeho pokoji bez známek života. Pitva potvrdila, že Coryho zabily drogy. Herec byl dlouho závislý na heroinu, poprvé se léčil už v devatenácti letech.

Sid Vicious (†21)

Sid Vicious, vlastním jménem Simon John Ritchie, byl anglický rockový hudebník a basový kytarista skupiny Sex Pistols. 2. února 1979 ukončil injekční stříkačkou s heroinem svůj život. Po této sebevraždě se stala jeho skupina Sex Pistols legendou.

Jim Morrison (†27)

Frontman skupiny The Doors byl nalezen mrtev 3. 7. 1971 ve vaně. Za příčinu smrti bylo označeno selhání srdce, aniž došlo k pitvě. Podle jedné teorie si Morrison spletl heroin, který užívala jeho partnerka Pamela Courson, s kokainem a předávkoval se. Pamelu zabil heroin o tři roky později, také ve věku 27 let.

Janis Joplin (†27)

Bluesové a rockové zpěvačce a kytaristce se 4. 10. 1970 dostal do rukou silnější heroin, než očekávala. Byla to várka od dealera, na niž se v ten samý týden předávkovala větší skupina lidí.

Kurt Cobain (†27)

Frontman kapely Nirvana sice zemřel tak, že se zastřelil, ale heroin v jeho životě sehrál velikou roli. Byl těžce závislý a tím se prohlubovaly jeho deprese. V jeho bytě v Seattlu ho 5. dubna 1994 našel elektrikář.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy